Výhody depilace2018-08-30T15:16:05+00:00

Cukrová pasta Nadirah se aplikuje na pokožku v tělesné teplotě.

Proto je depilace velmi příjemná, teplotou se pokožka uvolní a póry se roztáhnou, čímž se chloupky lépe přichytí o pastu.

Při depilaci, kde se používají cukrové pasty (SOFT), které se nemusí ohřívat, pokožka reaguje opačně. Studená cukrová pasta je pro pokožku nepříjemná a proto se stáhne, čímž se chloupky hůře odstraňují.

Cukrová pasta Nadirah poskytuje pokožce jemný peeling.

Kromě chloupků odstraňuje i odumřelé kožní buňky, které se přirozene hromadí na povrchu pokožky. Po depilaci zůstane pokožka jemná a hladká.

Vychutnejte si pocit jemné a hladké pokožky několik týdnů.

Depilace cukrovou pastou Nadirah odstraní jemným způsobem z Vaší pokožky chloupky na několik týdnů, bez podráždění pokožky. Při depilaci, cukrová pasta Nadirah přilne k chloupkům a odumřelým kožním buňkám. Proto nezpůsobuje poranění pokožky.

Cukrová pasta Nadirah minimalizuje vznik zarudlých zanícených vřídků.

Minimalizace zarůstání chloupků.

Cukrová pasta Nadirah svým složením a technikou depilace minimalizuje zarůstání chloupků. Zarůstání chloupků je bohužel jev, který je depilací doprovázen. Zhoršuje se hlavně v případě nesprávného odstraňování chloupků, ať už je to holení, depilace voskem nebo epilační strojek.

Tyto techniky mají společný směr odstranění chloupků – proti směru růstu. Tímto odstraněním se kořínek chloupku dráždí a vychyluje z běžného růstu. Dochází následně ke kroucení a roste pod kůži.

Cukrová pasta Nadirah odstraňuje chloupky směrem, který je pro jejich růst přirozený, čímž jejich zarůstání minimalizuje. Nebudu Vám tvrdit, že Vám chloupky nebudou zarůstat vůbec, ale při správné péči (pravidelný peeling) se to dá krásně upravit.

Cukrová pasta Nadirah je snadno odstranitelná.

Cukrová pasta Nadirah je zcela rozpustná ve vodě. Proto se snadno odstraňuje z pokožky, bez jejího podráždění a zarudnutí. Cukrová pasta Nadirah svým čistě přírodním složením, je zcela rozložitelná v přírodě, čímž neškodí životnímu prostředí.

Depilace cukrovou pastou Nadirah je jemný a šetrný způsob depilace, který dodá Vaší pokožce jemnost a krásu …

Kategorie produktu

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Hodnocení nákupu

Vaše hodnocení nákupů

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, spokojenost. Pečlivě zabalené. Líbí se mi možnost prokonzultovat postup či nezdary s cukrovou pastou. Což není obvyklé. Děkuji moc

★★★★★
5 5 1
Velmi rychlé vyřízení objednavky a taktéž odeslání. Komunikace bezproblémová, děkuji za zboží.

★★★★☆
4 5 1
Pasta je skvělá, značku Nadirah jsem zkoušela poprvé až se s ní naučím lépe pracovat, bude to super. Paní Alica je skvělá, vždy chce svým zákazníkům pomoci:)

★★★★★
5 5 1
Pasta je perfektní, bezproblémová manipulace. Balíček vždy dorazí v pořádku a hlavně včas. Děkuji za opět příjemný nákup. Lea

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, výborná komunikace a vstřícnost. Těším se až vyzkouším.

★★★★★
5 5 1
S cukrovou pastou jsem moc spokojená. Balíček mi přišel rychle a bez problémů.

★★★★★
5 5 1
Výborné, moc doporučuji. Produkty jsou příjemné a kvalitní, ceny příznivé oproti konkurenci. Chválím i zákaznický servis. První balíček mi ztratila pošta. Po bleskové e-mailové komunikaci mi byl obratem bez průtahů zaslán nový :)

★★★★★
5 5 1
Rychle dodani, balení neposkozene. Jsem spokojena.

★★★★★
5 5 1
Můj úplně první nákup tohoto produktu. Jsem velice spokojená, e-shop je velice přehledný, krásně se mi nakupovalo. Při vybírání první cukrové pasty jsem si vybrala tento e-shop hlavně z výborné recenze z youtube kanálu od paní/slečny Patty image, kterou déle sleduji a kde tento výrobek opravdu výborně předvedla a díky tomuto jsem se rozhodla zkusit přímo tento produkt a ničeho nelituji, opravdu je úžasný, první aplikace sice nedopadla podle představ :D ale postupně se to zlepšovalo a teď už to jde samo :) takže za mě určitě doporučuji a až mi balení dojde pořizuji okamžitě další!! :)

★★★★★
5 5 1
Po dlouhé době jsem narazila na pastu, se kterou se dobře pracuje. Dekuji

★★★★★
5 5 1
Vse probehlo naprosto v poradku,rychle zaslani zbozi,nemela jsem vubec zadny problem.

★★★★★
5 5 1
Chce to čas a trpělivost, ale pasta je opravdu skvělá!

★★★★☆
4 5 1
Na videích to vypadá hrozně jednoduše. Když jsem to zkoušela - nešlo mi to moc. Mám se co učit... Jinak služby co se týká jednání, spolupráce a doručení jsou výborné včetně komunikace.

★★★★★
5 5 1
Služby, komunikace obchodu a produkty prostě super! Není co vytknout.

★★★★★
5 5 1
Vzdy nejvic ocenim rychle vyrizeni a prehled o stavu objednavky. Tady jsem mela vse. Urcite nakoupim znovu. Dekuji:)

★★★★★
5 5 1
Vše proběhlo rychle, podmínky dodrženy, respekt k zákazníkovi. Celkově dobrá profesionalita. Děkuji

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1
Veliká spokojenost s dopravou kvalitou výrobku, i výsledkem, cukrová pasta je jako oheň- užitečná jen v rukou toho kdo s ním umí. ale díky návodům a radám je snadné i pro naprostého začátečníka vše zvládnout. Na stránkách najdete základ- jak začít- a pracovat s tím zbytek je na vás mít trpělivost a chuť věnovat tomu čas a péči. Jsem moc ráda že něco takového vynalezli a že jsem se o tom dozvěděla.

★★★★★
5 5 1

★★★★☆
4 5 1

Rubriky

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Brazilská depilace doma?

Pro více informací klikněte na obrázek

Nejlépe hodnocené produkty

Nákupní košík