Souhlas se zpracováním osobních údajů2018-08-31T07:43:55+00:00

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů, které záskavame s vaším dobrovolným souhlasem, při vyplnění webových formulářů nebo ebooků, nepodléhá smluvnímu obchodnímu vztahu. Osobní údaje jsou v tomto případě získávány a zpracovávány podle zákona č. 704/2017 Z.z o ochraně osobních údajů, podle článku 6 ods. 1 písm. b) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679, který nabývá platnosti 25.5.2018.

Jak je získáme.

V tomto případě se osobní údaje zaznamenávají do naší databáze pouze tehdy, když nám poskytnete souhlas z vlastní vůle, na konkrétní účel, například v rámci registrace přes webový formulář (kde dobrovolně zaškrtnete konkrétní účel).

Na jaký účel mohou vaše osobní údaje použity (pouze v případě vašeho souhlasu), zasílání emailů:

rady, návody, praktické zkušenosti z oblasti cukrové depilace
obchodní nabídky zboží a výrobků, akce

Vyplněním údajů do webového formuláře, vy sami zadáváte podmínky užívání vašich osobních údajů a nám dáváte Váš souhlas se zpracováním osobních údajů. Podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 zpracováváme vaše osobní údaje a vy máte možnost, podle zákonných podmínek se odhlásit a Váš souhlas, tak vzít zpět.

V případě pokud při vyplnění webového formuláře, souhlasíte se zasíláním emailů, vaše osobní údaje jsou zaznamenány v naší databázi u zpracovatele, tedy u společnosti Smartselling as, se kterou máme vypracovanou zprostředkovatelskou smlouvu, která podléhá nařízení o ochraně osobních údajů PARLAMENTU A RADY (EU ) 2016/679, kde jejich zpracováváme pouze na konkrétní účel, na který jste nám dali dobrovolný souhlas. Vaše osobní údaje jsou zpracovány na marketingové účely nebo obchodní sdělení prostřednictvím elektronických prostředků a to na dobu do odvolání souhlasu z vaší strany.

V případě, že nebudete souhlasit se zasíláním emailů, ani se nestanete naším zákazníkům, budou vaše osobní údaje (jméno, emailová adresa), zaznamenané pouze k odeslání webového formuláře, ebook a potvrzení emailové adresy. Nebudou nikde zaznamenány.

Používáme vaše údaje pouze s vaším dobrovolným souhlasem, abychom Vás mohli informovat o našich produktech a službách, případně zjistit Váš názor na ně. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná. Pokud byste s nimi nesouhlasili, můžete nám to kdykoliv oznámit a my uděláme nápravu. V případě emailové komunikace z odběru emailů můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu na odhlášení uvedeného v zápětí každého emailu. Nebo odesláním sms zprávy.

Odvolání souhlasu

Uživatelé i zákazníci Cukrovadepilace.com mohou kdykoli zrušit odebírání obchodních sdělení, a to:

– kliknutím na příslušný odkaz umístěný v patě každého obchodního oznámení; nebo
– namítat proti zpracování osobních údajů na Cukrovadepilace.com na e-mailové adrese info@cukrovadepilacia.sk nebo na tel.číslo 00421 917 492 545.

Kdo má přístup k osobním údajům

 

V první řadě jsou osobní údaje zpracovávány Remila s.r.o. a její pracovníky. Všechny osoby, které mají přístup k osobním údajům jsou zavázány k mlčenlivosti a tento závazek trvá i po skončení jejich spolupráce.

REMILA s.r.o. dále jako správce pověřuje zpracováním osobních údajů další subjekty, jako tzv. zpracovatelů. Zpracovatelem je každý orgán, který zpracovává osobní údaje pro naši společnost pro účely a způsobem, které jim stanovíme. V případě, kdy je se zpracováním vyžadován Váš souhlas, předáváme údaje zpracovatelům pouze v případě, že jste souhlas udělili. Zpracovatelem předáváme pouze ty údaje, které nezbytně potřebují k zajištění svých služeb. Mezi zpracovatelů, jejichž využíváme, patří:

– Websupport a.s. (Správa webu) – v případě řešení problému na webové stránce cukrovadepilacia.sk, mají přístup k údajům
– SmartSelling a.s. (Nástroje pro on-line marketing) – Jméno, Příjmení, Adresa, Email, Telefon

Ako dlho údaje spracovávame

 

 

Osobní údaje jsou zpracovávány a evidovány po celou dobu, po kterou trvá váš souhlas s jejich evidování a zasíláním emailových nwsletterov, případně do doby, než je vznesena námitka proti zpracování Vašich údajů za tímto účelem. Nejdéle jsou však obchodní sdělení zasílané po dobu 5 let. Potom Vás požádáme o udělení nového souhlasu.

Jaké jsou Vaše práva?

 

 

V souvislosti se zpracováním osobních údajů se můžete na nás obrátit a požadovat:

  • Informace ohledně osobních údajů, které zpracováváme, o účelu a povaze zpracování osobních údajů, včetně informace o případných příjemcích osobních údajů mimo Remila s.r.o. Všeobecné informace o činnostech zpracování osobních údajů jsou obsaženy v těchto pravidlech.
  • Přístup k údajům, které jste nám poskytli, ať už v průběhu registrace nebo vytvoření objednávky. V případě uplatnění tohoto práva Vám potvrdíme, zda a jaké konkrétní osobní údaje jsou zpracovávány a případně Vám budou tyto údaje zpřístupněny spolu s informacemi o jejich zpracování.
  • Opravu osobních údajů, pokud jsou jakkoli nepřesné nebo neúplné. Pouze v případě aktuálních údajů můžeme správně vyřídit Vaši objednávku.
  • Vysvětlení a odstranění závadného stavu (např. Blokaci, opravu, doplnění nebo likvidaci osobních údajů), pokud se domníváte, že zpracováváme vaše osobní údaje v rozporu s ochranou Vašeho osobního a soukromého života nebo v rozporu s právními předpisy.
  • Výmaz osobních údajů (tzv. Právo být zapomenut) nebo jejich omezené zpracování, pokud již nejsou potřebné pro uvedené účely, nebo pokud již nemáme zákonný důvod osobní údaje zpracovávat, včetně případů, kdy s jejich dalším zpracováním nesouhlasíte. V rámci splnění uvedených podmínek Vaše údaje zcela nebo částečně zlikvidujeme.
  • Přenesení automatizovaně zpracovávaných osobních údajů získaných na základě Vašeho souhlasu k jinému subjektu, kdy předáme Vaše osobní údaje v běžně používaném formátu Vám nebo jinému správci dle Vašeho přání.

Dále mohou naši zákazníci vznést námitku proti zpracování osobních údajů v případě zasílání obchodních sdělení nebo vyhodnocování nákupních preferencí, na jejímž základě okamžitě ukončíme zpracování osobních údajů pro tyto účely.

Mimo výše uvedené oprávnění máte vždy možnost obrátit se v případě porušení našich povinností se stížností na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Bezpečnost

Nakládání s osobními údaji probíhá plně v souladu s platnými právními předpisy, včetně obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Dbáme na bezpečnost vašich osobních údajů a klademe při jejich zpracování velký důraz na technické i organizační zabezpečení zpracovávaných dat.

Všechny osobní údaje v elektronické formě jsou uloženy v databázích a systémech, ke kterým mají přístup pouze osoby, které potřebují s osobními údaji bezprostředně nakládat pro účely uvedené v těchto pravidlech, a to jen v nezbytném rozsahu. Přístup k těmto osobním údajům je chráněn heslem a firewallem. Zabezpečení osobních údajů je ze naší strany pravidelně testovány a ochranu průběžně vylepšujeme.

Kontakt 

S jakýmikoli připomínkami ohledně zpracování osobních údajů, nebo v případě uplatnění svých práv se můžete na nás obracet emailem na adresu info@cukrovadepilacia.sk, nebo na telefonním čísle 00421 917 492 545. Kontaktní osoba: Mgr. Alica Priečinská

Kategorie produktu

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Hodnocení nákupu

Vaše hodnocení nákupů

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, spokojenost. Pečlivě zabalené. Líbí se mi možnost prokonzultovat postup či nezdary s cukrovou pastou. Což není obvyklé. Děkuji moc

★★★★★
5 5 1
Velmi rychlé vyřízení objednavky a taktéž odeslání. Komunikace bezproblémová, děkuji za zboží.

★★★★☆
4 5 1
Pasta je skvělá, značku Nadirah jsem zkoušela poprvé až se s ní naučím lépe pracovat, bude to super. Paní Alica je skvělá, vždy chce svým zákazníkům pomoci:)

★★★★★
5 5 1
Pasta je perfektní, bezproblémová manipulace. Balíček vždy dorazí v pořádku a hlavně včas. Děkuji za opět příjemný nákup. Lea

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, výborná komunikace a vstřícnost. Těším se až vyzkouším.

★★★★★
5 5 1
S cukrovou pastou jsem moc spokojená. Balíček mi přišel rychle a bez problémů.

★★★★★
5 5 1
Výborné, moc doporučuji. Produkty jsou příjemné a kvalitní, ceny příznivé oproti konkurenci. Chválím i zákaznický servis. První balíček mi ztratila pošta. Po bleskové e-mailové komunikaci mi byl obratem bez průtahů zaslán nový :)

★★★★★
5 5 1
Rychle dodani, balení neposkozene. Jsem spokojena.

★★★★★
5 5 1
Můj úplně první nákup tohoto produktu. Jsem velice spokojená, e-shop je velice přehledný, krásně se mi nakupovalo. Při vybírání první cukrové pasty jsem si vybrala tento e-shop hlavně z výborné recenze z youtube kanálu od paní/slečny Patty image, kterou déle sleduji a kde tento výrobek opravdu výborně předvedla a díky tomuto jsem se rozhodla zkusit přímo tento produkt a ničeho nelituji, opravdu je úžasný, první aplikace sice nedopadla podle představ :D ale postupně se to zlepšovalo a teď už to jde samo :) takže za mě určitě doporučuji a až mi balení dojde pořizuji okamžitě další!! :)

★★★★★
5 5 1
Po dlouhé době jsem narazila na pastu, se kterou se dobře pracuje. Dekuji

★★★★★
5 5 1
Vse probehlo naprosto v poradku,rychle zaslani zbozi,nemela jsem vubec zadny problem.

★★★★★
5 5 1
Chce to čas a trpělivost, ale pasta je opravdu skvělá!

★★★★☆
4 5 1
Na videích to vypadá hrozně jednoduše. Když jsem to zkoušela - nešlo mi to moc. Mám se co učit... Jinak služby co se týká jednání, spolupráce a doručení jsou výborné včetně komunikace.

★★★★★
5 5 1
Služby, komunikace obchodu a produkty prostě super! Není co vytknout.

★★★★★
5 5 1
Vzdy nejvic ocenim rychle vyrizeni a prehled o stavu objednavky. Tady jsem mela vse. Urcite nakoupim znovu. Dekuji:)

★★★★★
5 5 1
Vše proběhlo rychle, podmínky dodrženy, respekt k zákazníkovi. Celkově dobrá profesionalita. Děkuji

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1
Veliká spokojenost s dopravou kvalitou výrobku, i výsledkem, cukrová pasta je jako oheň- užitečná jen v rukou toho kdo s ním umí. ale díky návodům a radám je snadné i pro naprostého začátečníka vše zvládnout. Na stránkách najdete základ- jak začít- a pracovat s tím zbytek je na vás mít trpělivost a chuť věnovat tomu čas a péči. Jsem moc ráda že něco takového vynalezli a že jsem se o tom dozvěděla.

★★★★★
5 5 1

★★★★☆
4 5 1

Rubriky

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Brazilská depilace doma?

Pro více informací klikněte na obrázek

Nejlépe hodnocené produkty

Nákupní košík