Rozpuštění cukrové pasty NADIRAH

Rozpouštět cukrovou pastu Nadirah můžete několika způsoby.

Ponořením do teplé vody – ponořte celou nádobku s cukrovou pastou do horké vody – cca 40-50 stupňů (ne vařící vody) a nechte cukrovou pastu zahřívat, dokud se nerozpustí na konzistenci hustého medu.

Ohřívání v mikrovlnné troubě – dejte celou nádobku s pastou na pár vteřin do mikrovlnné trouby. Nastavte nejslabší výkon a nechte mikrovlnnou troubu jen pár vteřin zapnutou. Při plné nádobce pasty nechte ohřev asi 15-20 sekund. Vyberte pastu a vyzkoušejte její konzistenci, pokud je příliš tuhá postup opakujte. Čím je v nádobě méně pasty, tím by měl být ohřev kratší.

Použití Ohřívače – vložte pastu do ohřívače a nastavte požadovanou teplotu

Více podrobných informací o ohřívání cukrové pasty Vám zašleme s Vaší objednávkou.

 

Pocení rukou

Pokud cítíte, že se Vám během depilace potí ruce a pasta se v rukou začne roztékat, zkuste použít chirurgické rukavice. Případně můžete depilaci přerušit, ruce opláchnout vodou, dobře osušit a pokračovat v depilaci. Na ruce si můžete v tenké vrstvě nanést dětský pudr, dobře rozetřít a pokračovat v práci.

 

Pokožka je zpocená, pasta nedepiluje

Při depilaci se stává, že v místech se zvýšeným výskytem potních žláz – depilace třísel, depilace podpaží, brazilská depilace, se pokožka potí více a tím se depilování cukrovou pastou stává složitějším. Rychlým řešením je aplikace tělového pudru v tenké vrstvě na čistou pokožku před depilací. Pokud nemáte dětský pudr, pokožku omyjte vlažnou vodou, důkladně vysušte a pokračujte v depilaci.

Chloupky nelze odstranit

Tento problém může být způsoben nesprávným zahřátím cukrové pasty. Pokud je cukrová pasta nesprávné rozehřátá a je příliš tuhá, nepřilne těsně k chloupkům a ty zůstávají na pokožce.

Dalším problémem může být to, že Vám chloupky rostou různým směrem, což může být výsledkem předchozích metod odstraňování chloupků. V takovém případě se dost těžko hledá správný směr růstu chloupků. V části jak správně depilovat jsme Vám uvedli správné techniky depilování, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku.

Velmi důležité při depilaci cukrovou pastou Nadirah je rychlost stržení a švih.

 

Depilace v období menstruace

V období menstruace je pokožka mnohem citlivější, a proto, i odstraňování chloupků je bolestivější než kdy jindy. Cévy jsou rozšířené a může se stát, že si při depilaci způsobíte modřiny.

Nejcitlivější partie jsou depilace podpaží, depilace bikin a brazilská depilace. Takže, zkuste se v období menstruace depilování vyhnout, abyste pokožku zbytečně nevystavovali stresu.

Depilace cukrovou pastou lze použít pro všechny oblasti včetně depilace třísel, depilace obličeje u žen, depilace podpaží a depilace rukou.

 

Cukrová pasta je během depilace tužší

Cukrová pasta Nadirah normal je vyrobena pro začátečníky a proto je tužší. Je to z důvodu, aby dobře držela tvar a neroztékala se v rukou.

V chladnějším prostředí to však může způsobit, že během depilace bude pasta tužší a těžší se nanáší na pokožku. V takovém případě pastu třeba v rukou rozpracovat.
Jemně natahujte pastu mezi palcem a ukazovákem obou rukou, dokud nezměkne. Pak můžete pokračovat v depilaci.
Je to jedna z mála metod vhodná i pro brazilskou depilaci.