Tipy a triky2018-08-30T15:24:07+00:00

Rozpuštění cukrové pasty NADIRAH

Rozpouštět cukrovou pastu Nadirah můžete několika způsoby.

Ponořením do teplé vody – ponořte celou nádobku s cukrovou pastou do horké vody – cca 40-50 stupňů (ne vařící vody) a nechte cukrovou pastu zahřívat, dokud se nerozpustí na konzistenci hustého medu.

Ohřívání v mikrovlnné troubě – dejte celou nádobku s pastou na pár vteřin do mikrovlnné trouby. Nastavte nejslabší výkon a nechte mikrovlnnou troubu jen pár vteřin zapnutou. Při plné nádobce pasty nechte ohřev asi 15-20 sekund. Vyberte pastu a vyzkoušejte její konzistenci, pokud je příliš tuhá postup opakujte. Čím je v nádobě méně pasty, tím by měl být ohřev kratší.

Použití Ohřívače – vložte pastu do ohřívače a nastavte požadovanou teplotu

Více podrobných informací o ohřívání cukrové pasty Vám zašleme s Vaší objednávkou.

Pocení rukou

Pokud cítíte, že se Vám během depilace potí ruce a pasta se v rukou začne roztékat, zkuste použít chirurgické rukavice. Případně můžete depilaci přerušit, ruce opláchnout vodou, dobře osušit a pokračovat v depilaci. Na ruce si můžete v tenké vrstvě nanést dětský pudr, dobře rozetřít a pokračovat v práci.

Pokožka je zpocená, pasta nedepiluje

Při depilaci se stává, že v místech se zvýšeným výskytem potních žláz – depilace třísel, depilace podpaží, brazilská depilace, se pokožka potí více a tím se depilování cukrovou pastou stává složitějším. Rychlým řešením je aplikace tělového pudru v tenké vrstvě na čistou pokožku před depilací. Pokud nemáte dětský pudr, pokožku omyjte vlažnou vodou, důkladně vysušte a pokračujte v depilaci.

Chloupky nelze odstranit

Tento problém může být způsoben nesprávným zahřátím cukrové pasty. Pokud je cukrová pasta nesprávné rozehřátá a je příliš tuhá, nepřilne těsně k chloupkům a ty zůstávají na pokožce.

Dalším problémem může být to, že Vám chloupky rostou různým směrem, což může být výsledkem předchozích metod odstraňování chloupků. V takovém případě se dost těžko hledá správný směr růstu chloupků. V části jak správně depilovat jsme Vám uvedli správné techniky depilování, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku.

Velmi důležité při depilaci cukrovou pastou Nadirah je rychlost stržení a švih.

Depilace v období menstruace

V období menstruace je pokožka mnohem citlivější, a proto, i odstraňování chloupků je bolestivější než kdy jindy. Cévy jsou rozšířené a může se stát, že si při depilaci způsobíte modřiny.

Nejcitlivější partie jsou depilace podpaží, depilace bikin a brazilská depilace. Takže, zkuste se v období menstruace depilování vyhnout, abyste pokožku zbytečně nevystavovali stresu.

Depilace cukrovou pastou lze použít pro všechny oblasti včetně depilace třísel, depilace obličeje u žen, depilace podpaží a depilace rukou.

Cukrová pasta je během depilace tužší

Cukrová pasta Nadirah normal je vyrobena pro začátečníky a proto je tužší. Je to z důvodu, aby dobře držela tvar a neroztékala se v rukou.
V chladnějším prostředí to však může způsobit, že během depilace bude pasta tužší a těžší se nanáší na pokožku. V takovém případě pastu třeba v rukou rozpracovat.
Jemně natahujte pastu mezi palcem a ukazovákem obou rukou, dokud nezměkne. Pak můžete pokračovat v depilaci.
Je to jedna z mála metod vhodná i pro brazilskou depilaci.

Kategorie produktu

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Hodnocení nákupu

Vaše hodnocení nákupů

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, spokojenost. Pečlivě zabalené. Líbí se mi možnost prokonzultovat postup či nezdary s cukrovou pastou. Což není obvyklé. Děkuji moc

★★★★★
5 5 1
Velmi rychlé vyřízení objednavky a taktéž odeslání. Komunikace bezproblémová, děkuji za zboží.

★★★★☆
4 5 1
Pasta je skvělá, značku Nadirah jsem zkoušela poprvé až se s ní naučím lépe pracovat, bude to super. Paní Alica je skvělá, vždy chce svým zákazníkům pomoci:)

★★★★★
5 5 1
Pasta je perfektní, bezproblémová manipulace. Balíček vždy dorazí v pořádku a hlavně včas. Děkuji za opět příjemný nákup. Lea

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, výborná komunikace a vstřícnost. Těším se až vyzkouším.

★★★★★
5 5 1
S cukrovou pastou jsem moc spokojená. Balíček mi přišel rychle a bez problémů.

★★★★★
5 5 1
Výborné, moc doporučuji. Produkty jsou příjemné a kvalitní, ceny příznivé oproti konkurenci. Chválím i zákaznický servis. První balíček mi ztratila pošta. Po bleskové e-mailové komunikaci mi byl obratem bez průtahů zaslán nový :)

★★★★★
5 5 1
Rychle dodani, balení neposkozene. Jsem spokojena.

★★★★★
5 5 1
Můj úplně první nákup tohoto produktu. Jsem velice spokojená, e-shop je velice přehledný, krásně se mi nakupovalo. Při vybírání první cukrové pasty jsem si vybrala tento e-shop hlavně z výborné recenze z youtube kanálu od paní/slečny Patty image, kterou déle sleduji a kde tento výrobek opravdu výborně předvedla a díky tomuto jsem se rozhodla zkusit přímo tento produkt a ničeho nelituji, opravdu je úžasný, první aplikace sice nedopadla podle představ :D ale postupně se to zlepšovalo a teď už to jde samo :) takže za mě určitě doporučuji a až mi balení dojde pořizuji okamžitě další!! :)

★★★★★
5 5 1
Po dlouhé době jsem narazila na pastu, se kterou se dobře pracuje. Dekuji

★★★★★
5 5 1
Vse probehlo naprosto v poradku,rychle zaslani zbozi,nemela jsem vubec zadny problem.

★★★★★
5 5 1
Chce to čas a trpělivost, ale pasta je opravdu skvělá!

★★★★☆
4 5 1
Na videích to vypadá hrozně jednoduše. Když jsem to zkoušela - nešlo mi to moc. Mám se co učit... Jinak služby co se týká jednání, spolupráce a doručení jsou výborné včetně komunikace.

★★★★★
5 5 1
Služby, komunikace obchodu a produkty prostě super! Není co vytknout.

★★★★★
5 5 1
Vzdy nejvic ocenim rychle vyrizeni a prehled o stavu objednavky. Tady jsem mela vse. Urcite nakoupim znovu. Dekuji:)

★★★★★
5 5 1
Vše proběhlo rychle, podmínky dodrženy, respekt k zákazníkovi. Celkově dobrá profesionalita. Děkuji

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1
Veliká spokojenost s dopravou kvalitou výrobku, i výsledkem, cukrová pasta je jako oheň- užitečná jen v rukou toho kdo s ním umí. ale díky návodům a radám je snadné i pro naprostého začátečníka vše zvládnout. Na stránkách najdete základ- jak začít- a pracovat s tím zbytek je na vás mít trpělivost a chuť věnovat tomu čas a péči. Jsem moc ráda že něco takového vynalezli a že jsem se o tom dozvěděla.

★★★★★
5 5 1

★★★★☆
4 5 1

Rubriky

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Brazilská depilace doma?

Pro více informací klikněte na obrázek

Nejlépe hodnocené produkty

Nákupní košík