Pasta se roztéká a nedá se strhnout z pokožky2018-08-30T15:30:15+00:00

Při depilaci se pasta roztéká a nedá se strhnout z pokožky.

V začátcích když nemáte dostatečný cvik, se Vám může zdát, že se pasta roztéká. Její přírodní složení (nejsou použity stabilizátory) způsobuje, že se v průběhu depilace její konzistence mění. Po rozehřátí:

  1. pokud je rozehřátá více: tak po pár tazích trošku přituhne (hlavně v chladnějším období), depilací však začne být jemnější, je to způsobeno teplotou rukou, pokožky a množstvím chloupků, které jsou v nej vpleteny (proto je lepší mít chloupky kratší, ne příliš dlouhé – 1 cm a více). V létě naopak pasta zůstane jemná a bude ještě jemnější, proto v létě je lepší ji nerozehřívat příliš.
  2. pokud je rozehřátá málo: na začátku bude tužší a depilací začne být jemnější (také to záleží jaká je teplota prostředí a pokožky, nebo jakou část těla depilujete – na noze se tužší konzistence drží déle)

Jak se s tím vypořádat?

Pokud se Vám pasta začne roztékat, může to být způsobeno přílišným rozehřátím cukrové pasty (třeba ji nechat trošku vychladnout a potom ji vyjmout z nádobky a zkusit depilovat opět. Případně rozehřívejte méně, hlavně v létě.

V místech, jakou jsou bikiny a podpaží se Vám to může stát z důvodu, že je tam mnohem teplejší pokožka, jako například na nohách (pak nechte pastu zase trošku zchladnout).

Dalším důvodem může být přílišná teplota prostředí (hlavně v létě když jsou horka), doporučuji se depilovat v chladnější místnosti, případně ráno, když je teplota nižší.

Pokud se Vám pasta po pokožce roztekla a nejde strhnout, tak ji rozetřete co nejvíce, přiložte pásek a strhněte.

Pokud jsou přílišné horka, tak doporučuji použít špachtli nebo udělat depilaci pásky ?

Potící se ruce

Když se Vám při depilaci potí ruce, máte podobný problém s roztékáním pasty. Pasta se mísí s potem a začne být jemnější, nedá se s ní dobře pracovat. Co dělat?

  1. osušte si ruce a přepudrujte, pokud se to opakuje, zkuste to zas
  2. použijte místo rukou na depilaci špachtli
  3. použijte rukavice, použijte menší číslo, aby Vám dobře držely na ruce (byly těsné, aby se pasta nenatahovala)
  4. depilujte pásky

Kategorie produktu

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Hodnocení nákupu

Vaše hodnocení nákupů

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, spokojenost. Pečlivě zabalené. Líbí se mi možnost prokonzultovat postup či nezdary s cukrovou pastou. Což není obvyklé. Děkuji moc

★★★★★
5 5 1
Velmi rychlé vyřízení objednavky a taktéž odeslání. Komunikace bezproblémová, děkuji za zboží.

★★★★☆
4 5 1
Pasta je skvělá, značku Nadirah jsem zkoušela poprvé až se s ní naučím lépe pracovat, bude to super. Paní Alica je skvělá, vždy chce svým zákazníkům pomoci:)

★★★★★
5 5 1
Pasta je perfektní, bezproblémová manipulace. Balíček vždy dorazí v pořádku a hlavně včas. Děkuji za opět příjemný nákup. Lea

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, výborná komunikace a vstřícnost. Těším se až vyzkouším.

★★★★★
5 5 1
S cukrovou pastou jsem moc spokojená. Balíček mi přišel rychle a bez problémů.

★★★★★
5 5 1
Výborné, moc doporučuji. Produkty jsou příjemné a kvalitní, ceny příznivé oproti konkurenci. Chválím i zákaznický servis. První balíček mi ztratila pošta. Po bleskové e-mailové komunikaci mi byl obratem bez průtahů zaslán nový :)

★★★★★
5 5 1
Rychle dodani, balení neposkozene. Jsem spokojena.

★★★★★
5 5 1
Můj úplně první nákup tohoto produktu. Jsem velice spokojená, e-shop je velice přehledný, krásně se mi nakupovalo. Při vybírání první cukrové pasty jsem si vybrala tento e-shop hlavně z výborné recenze z youtube kanálu od paní/slečny Patty image, kterou déle sleduji a kde tento výrobek opravdu výborně předvedla a díky tomuto jsem se rozhodla zkusit přímo tento produkt a ničeho nelituji, opravdu je úžasný, první aplikace sice nedopadla podle představ :D ale postupně se to zlepšovalo a teď už to jde samo :) takže za mě určitě doporučuji a až mi balení dojde pořizuji okamžitě další!! :)

★★★★★
5 5 1
Po dlouhé době jsem narazila na pastu, se kterou se dobře pracuje. Dekuji

★★★★★
5 5 1
Vse probehlo naprosto v poradku,rychle zaslani zbozi,nemela jsem vubec zadny problem.

★★★★★
5 5 1
Chce to čas a trpělivost, ale pasta je opravdu skvělá!

★★★★☆
4 5 1
Na videích to vypadá hrozně jednoduše. Když jsem to zkoušela - nešlo mi to moc. Mám se co učit... Jinak služby co se týká jednání, spolupráce a doručení jsou výborné včetně komunikace.

★★★★★
5 5 1
Služby, komunikace obchodu a produkty prostě super! Není co vytknout.

★★★★★
5 5 1
Vzdy nejvic ocenim rychle vyrizeni a prehled o stavu objednavky. Tady jsem mela vse. Urcite nakoupim znovu. Dekuji:)

★★★★★
5 5 1
Vše proběhlo rychle, podmínky dodrženy, respekt k zákazníkovi. Celkově dobrá profesionalita. Děkuji

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1
Veliká spokojenost s dopravou kvalitou výrobku, i výsledkem, cukrová pasta je jako oheň- užitečná jen v rukou toho kdo s ním umí. ale díky návodům a radám je snadné i pro naprostého začátečníka vše zvládnout. Na stránkách najdete základ- jak začít- a pracovat s tím zbytek je na vás mít trpělivost a chuť věnovat tomu čas a péči. Jsem moc ráda že něco takového vynalezli a že jsem se o tom dozvěděla.

★★★★★
5 5 1

★★★★☆
4 5 1

Rubriky

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Brazilská depilace doma?

Pro více informací klikněte na obrázek

Nejlépe hodnocené produkty

Nákupní košík