Profesionálové u nás nakupují za výhodnější ceny.

Jak postupovat?

Můžete postupovat 2 způsoby.

1 způsob:

2 způsob

1. Krok: Vyplňte tento formulář.

2. Krok: Zašleme Vám přihlašovací údaje

3. Krok: Po přihlášení uvidíte ceny, které jsou určeny pro Vás.

Při zadávání objednávky stačí, pokud se prokážete názvem salonu a identifikačními údaji: IČO, DIČ.
Na základě těchto údajů, Vám upravíme ceny (už i v této první objednávce) a profil v našem systému. Při příštím přihlášení (přihlásíte se svými údaji, které my měnit nebudeme), již uvidíte upravené ceny pro Vás.

Ceny cukrové pasty Nadirah určeny pro kosmetické salony.

Cukrová pasta Nadirah Normal 350g

210
  • Cena salony krásy

Cukrová pasta Nadirah Normal 750g

418
  • Cena salony krásy

Cukrová pasta Nadirah Profesional 750g

418
  • Cena salony krásy

Cukrový gél.. Nadirah Profesional 320g

170
  • Cena salony krásy

Ceny ostatních výrobků určených pro salony, budou viditelné, až když Vám změníme profil v našem systému.

Více informací jak postupovat při zadávání objednávky, najdete části:
Jak funguje náš e-shop.

Pro koho platí zvýhodněné ceny?

Pro salony krásy, které nabízejí nebo plánují cukrovou depilaci.

Pokud potřebujete jakékoliv informace ohledně depilace cukrovou pastou, případně potřebujete poradit při depilaci, neváhejte nás kontaktovat 00420917 492 545., email: info@cukrovadepilacia.sk.

Chtěli byste začít ve Vašem salonu poskytovat službu cukrovou pastou a nevíte, jakou pastu si vybrat nebo jak postupovat?

Nabízíme Vám jedinečný eBook o cukrové depilaci, pomocí kterého se naučíte, jak se dělá cukrová depilace profesionálně. Více informací zde.

Jakou cukrovou pastou začít?

Pokud nemáte žádné zkušenosti s cukrovou depilací, je pro Vás výhodnější začít s cukrovou pastou Nadirah Normal, která je hustší konzistence a nebude se Vám v rukou roztékat. Je ideální na depilaci, pokud máte teplé ruce a v letních měsících.

Po době, kdy získáte potřebné zkušenosti a cvik, můžete začít pracovat s cukrovou pastou Nadirah Profi, která je jemnější (nevyžaduje takový tlak na pokožku při depilaci) a proto vyžaduje praxi.

Cuktorú pastu Nadirah Profi můžete používat i jako začátečníci, ale pouze při použití techniky depilačními páskami. Na tuto techniku je vhodnější, protože je jemnější a lépe se roztírá po pokožce.

Výhody cukrové depilace pro salony krásy

Připravili jsme pro vás eBook zdarma: Výhody cukrové depilace v salonech krásy. Najdete v něm informace, proč začít tuto službu nabízet ve svém salonu.

Stáhněte si ho na tomto odkazu zde.

Jak se používá cukrový gel Nadirah.

Cukrová pasta je vyrobena z přírodních složek a proto citlivě reaguje na změnu teploty – ať už v místnosti nebo ve Vašich rukou. Když je chladnější počasí a máte studené ruce, může se Vám zdát, že cukrová pasta je tužší a těžší se s ní pracuje. Použijte v tomto případě cukrový gel Nadirah, který pastu zjemní a bude se Vám s ní snadněji pracovat.

Nový eBook: Sladká depilace: Jak depilují profesionálové

Ebook Vám poskytne řadu informací jak začít s cukrovou depilací, na co si při výběru cukrové pasty dát pozor, co budete potřebovat, popis a vysvětlení jednotlivých technik depilace, jak se depilovat jednotlivé části těla …

Více informací naleznete na tomto odkazu: eBook Sladká depilace: Jak depilují profesionálové.