Chloupky se nevytrhli2018-08-30T15:28:51+00:00

Pokud máte problém s tím, že Vám při depilaci cukrová pasta nevytrhla všechny chloupky nebo vytrhla málo, zkuste se držet těchto zásad.

Správné rozehřátá cukrová pasta

Pokud je cukrová pasta ohřátá slabě a je příliš tuhá, tak se k chloupkům nedostane dostatečně blízko. Platí to zejména tehdy, když jsou chloupky krátké a oholené.

Technika rukou

Se slabě rozehřátou, čili tužší pastou se Vám v začátcích depiluje snadněji, protože pasta se lépe drží v ruce, neroztéká se.

Časem, když nabudete lepší praxe, zvládnete bez problémů depilaci i s více rozehřátou pastou, která bude jemnější, je to o cviku.

Pro lepší výsledek depilace je však lepší, pokud je pasta rozehřátá na správnou teplotu, protože se lépe dostane k chloupkům. A proto si v začátcích pomáhejte špachtlí nebo pásky.

Technika pásky

Při této technice se nemusíte trápit, zda se Vám pasta rozteče, protože zde používáte na depilování pouze pásky, což je o něco jednodušší.

Jaká je správně rozehřátá cukrová pasta?

  • je příjemně teplá, spíše méně než více
  • když ponoříte špachtli do nádobky s cukrovou pastou, cítíte slabší odpor, špachtle se ponoří bez většího tlaku. Pokud musíte příliš tlačit, ještě není dostatečná teplota. Třeba si to v začátcích depilace vyzkoušet, jak Vám to jde s méně rozehřátou pastou a jako s více rozehřátou.
  • když ji vytáhnete z nádobky a stáhnete do ruky, konzistence je tužší než med (asi jako měkká plastelína, i o něco více).
  • po nanesení na pokožku Vám pasta ještě trošku přituhne, protože se přizpůsobí teplotě prostředí a pokožky.

Dejte však pozor, abyste cukrovou pastu nerozehřáli příliš. Pokud vidíte, že je zcela řídká a teče, nedávejte ji na pokožku a nechte ji mírně vychladnout. Není dobré ji však často přehřívat, protože se časem znehodnocuje a přestává depilovat.

Dopřejte cukrové pastě čas, aby se spojila s chloupky

Toto je nejčastější problém, který Vás potká. Při depilaci nespěchejte. Cukrová pasta potřebuje čas, aby se s chloupky spojila, pokud jí ho dopřejete, vytrhne i krátké a hrubé chloupky.

Co to znamená?

Když cukrovou pastu nanesete na pokožku, pár krát přejděte po nanesené části rukou a nechte ji tam alespoň 5-10 sekund. Můžete ji nechat i déle, závisí to na délce a tloušťce chloupků. Zásada: čím ji necháte na pokožce déle, tím je výsledek lepší. Při depilaci se nemusíte bát, že Vám pasta na pokožce ztuhne a nebudete ji moci odstranit.

Kategorie produktu

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Hodnocení nákupu

Vaše hodnocení nákupů

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, spokojenost. Pečlivě zabalené. Líbí se mi možnost prokonzultovat postup či nezdary s cukrovou pastou. Což není obvyklé. Děkuji moc

★★★★★
5 5 1
Velmi rychlé vyřízení objednavky a taktéž odeslání. Komunikace bezproblémová, děkuji za zboží.

★★★★☆
4 5 1
Pasta je skvělá, značku Nadirah jsem zkoušela poprvé až se s ní naučím lépe pracovat, bude to super. Paní Alica je skvělá, vždy chce svým zákazníkům pomoci:)

★★★★★
5 5 1
Pasta je perfektní, bezproblémová manipulace. Balíček vždy dorazí v pořádku a hlavně včas. Děkuji za opět příjemný nákup. Lea

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, výborná komunikace a vstřícnost. Těším se až vyzkouším.

★★★★★
5 5 1
S cukrovou pastou jsem moc spokojená. Balíček mi přišel rychle a bez problémů.

★★★★★
5 5 1
Výborné, moc doporučuji. Produkty jsou příjemné a kvalitní, ceny příznivé oproti konkurenci. Chválím i zákaznický servis. První balíček mi ztratila pošta. Po bleskové e-mailové komunikaci mi byl obratem bez průtahů zaslán nový :)

★★★★★
5 5 1
Rychle dodani, balení neposkozene. Jsem spokojena.

★★★★★
5 5 1
Můj úplně první nákup tohoto produktu. Jsem velice spokojená, e-shop je velice přehledný, krásně se mi nakupovalo. Při vybírání první cukrové pasty jsem si vybrala tento e-shop hlavně z výborné recenze z youtube kanálu od paní/slečny Patty image, kterou déle sleduji a kde tento výrobek opravdu výborně předvedla a díky tomuto jsem se rozhodla zkusit přímo tento produkt a ničeho nelituji, opravdu je úžasný, první aplikace sice nedopadla podle představ :D ale postupně se to zlepšovalo a teď už to jde samo :) takže za mě určitě doporučuji a až mi balení dojde pořizuji okamžitě další!! :)

★★★★★
5 5 1
Po dlouhé době jsem narazila na pastu, se kterou se dobře pracuje. Dekuji

★★★★★
5 5 1
Vse probehlo naprosto v poradku,rychle zaslani zbozi,nemela jsem vubec zadny problem.

★★★★★
5 5 1
Chce to čas a trpělivost, ale pasta je opravdu skvělá!

★★★★☆
4 5 1
Na videích to vypadá hrozně jednoduše. Když jsem to zkoušela - nešlo mi to moc. Mám se co učit... Jinak služby co se týká jednání, spolupráce a doručení jsou výborné včetně komunikace.

★★★★★
5 5 1
Služby, komunikace obchodu a produkty prostě super! Není co vytknout.

★★★★★
5 5 1
Vzdy nejvic ocenim rychle vyrizeni a prehled o stavu objednavky. Tady jsem mela vse. Urcite nakoupim znovu. Dekuji:)

★★★★★
5 5 1
Vše proběhlo rychle, podmínky dodrženy, respekt k zákazníkovi. Celkově dobrá profesionalita. Děkuji

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1
Veliká spokojenost s dopravou kvalitou výrobku, i výsledkem, cukrová pasta je jako oheň- užitečná jen v rukou toho kdo s ním umí. ale díky návodům a radám je snadné i pro naprostého začátečníka vše zvládnout. Na stránkách najdete základ- jak začít- a pracovat s tím zbytek je na vás mít trpělivost a chuť věnovat tomu čas a péči. Jsem moc ráda že něco takového vynalezli a že jsem se o tom dozvěděla.

★★★★★
5 5 1

★★★★☆
4 5 1

Rubriky

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Brazilská depilace doma?

Pro více informací klikněte na obrázek

Nejlépe hodnocené produkty

Nákupní košík