Milí návštěvník,

těší nás, že jste na našich stránkách. Prosím, přečtěte si níže uvedený text o podmínkách používání těchto stránek a ochraně Vašich údajů, aby nedošlo k nedorozumění a nejasnostem. Ať Vám naše stránky přinesou užitek.

 

Provozovatelem stránek je:

REMILA s.r.o., Cukrovarská 320/18, Trenčianska teplá, 914 01

IČO: 47230819, IČ DPH: SK2023806004

Kontaktovat nás můžete:

  • elektronicky na emailové adrese info (zavináč) cukrovadepilacia.sk
  • písomne na adrese: REMILA s.r.o., Cukrovarská 320/18, Trenčianska teplá, 914 01

Tyto informace jsou součástí obchodních podmínek provozovatele stránky www.cukrovadepilace.cz

 

Ochrana osobních údajů

Provozovatel plně respektuje důvěrnost Vašich dat, které vyplňujete na těchto stránkách. Data jsou zabezpečeny a chráněny proti zneužití.

Používáme je ke vzájemné obchodní komunikaci a oznámení informací, do budoucna k realizaci možných obchodů, také ke kompletní zákaznické administrativě a zároveň k marketingovým účelům.

Tato data jsou ukládána v databázi s přísným zabezpečením proti zneužití a nejsou poskytovány třetím stranám.

Na požádání Vám podle možností obratem a písemně oznámíme, zda a jaké osobní údaje máme o Vás zaznamenány. Pokud by navzdory našim snahám a správnosti údajů a jejich aktuálnosti byly zaznamenány nesprávné informace, na požádání je opravíme. Pokud máte otázky týkající se zpracování Vašich osobních údajů, můžete je směřovat na nás a kontaktovat nás.

 

Získávání a zpracování osobních údajů

Když navštívíte naše webové stránky, zaznamenají naše webové servery standardním způsobem IP adresu, která Vám byla přidělena poskytovatelem internetových služeb, webovou stránku, ze které nás navštívíte, webové stránky, které u nás navštívíte a také datum a délku návštěvy.

Osobní údaje se zaznamenávají pouze tehdy, když nám je poskytnete z vlastní vůle, například v rámci registrace přes webový formulář nebo vyplněním objednávky. Postoupení osobních údajů státním zařízením a úřadům, následuje jen v rámci závazných právních předpisů.

Registrací na našich stránkách a vyplněním údajů do webového formuláře, nám dáváte Váš souhlas, podle zákona č. 428/2002 Z.z. a umožníte nám zasílat Vám obchodní sdělení, ze kterého se můžete kdykoliv, podle zákonných podmínek, odhlásit a Váš souhlas, tak vzít zpět.

Vyplněním případného prodejního formuláře, zákazník souhlasí se zařazením, jeho vyplněných osobních údajů do databáze provozovatele, jako správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely a s přijetím obchodních sdělení, prostřednictvím elektronických prostředků a to na dobu do odvolání souhlasu. Zároveň zákazník uděluje souhlas s tím, aby mu provozovatel zasílal informace o připravovaných akcích a nabídce svých obchodních partnerů.

 

Možnost odhlášení

Chceme Vaše údaje použít k tomu, abychom Vás mohli informovat o našich produktech a službách, případně zjistit Vás názor na ně. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná. Pokud byste s nimi nesouhlasili, můžete nám to kdykoliv oznámit a my uděláme nápravu. V případě emailové komunikace se z odběru obchodních sdělení můžete kdykoli odhlásit s pomocí odkazu na odhlášení uvedeného v zápětí každého emailu. V případě sms odesláním zprávy.