Otázky FAQ2018-08-31T07:38:06+00:00

Nejčastější položené otázky:

Pro začátečníky doporučujeme cukrovou pastu NADIRAH Normal. Je tužší (pevnější), lépe se s ní pracuje, v případě, že nemáte s cukrovou depilací zkušenosti.

Pokud již depilujete déle a máte dost zkušeností s cukrovou depilací, můžete zkusit začít depilovat s cukrovou pastou NADIRAH Profi, která je jemnější.

Kdy vím, že mám začít pracovat s Profi. Když máte dobrý švih, delší praxe, čas depilace se bude zkracovat, s pastou pracujete mnohem rychleji, než na začátku. Cukrová pasta se Vám zdá být tvrdší a už byste zvládli i jemnější cukrovou pastu.

Cukrová pasta NADIRAH roll on je určena pro začátečníky a také pro profesionály. Pracuje se s ní snadno.

Oproti jiným depilačním metodám (depilace voskem) nebo epilačním strojku, tato metoda je mnohem méně bolestivá. V místech, jako jsou nohy nebo ruce, skoro vůbec není cítit bolest.

Nejvíce je citlivá pokožka v místech, jako je podpaží, bikiny a intimní oblast, ale při pravidelné depilaci, si pokožka zvykne.

Na cukrovou depilaci Vám stačí zakoupit cukrovou pastu (technika rukou). Pokud máte k dispozici mikrovlnku, zahřejete ji tam, pokud ne, můžete si zakoupit ohřívač (zapnete a cukrová pasta je po celou dobu depilace rozehřátá).

Chcete-li depilovat jinými technikami jako je ruka, můžete si pomoci špachtlí nebo proužky.

Další možností je zakoupení cukrové pasty NADIRAH roll on s příslušenstvím (depilační hlavice + pásky).

Chloupky Vám mohou zarůstat, z důvodu nesprávného odstraňování (holení, epilační strojek, vosk). Chloupky odstraňujete různými směry a oni začnou zarůstat. Nestřídejte depilace a holení. V tomto případě je nejideálnější přejít na cukrovou depilaci, protože Vám zarůstání upraví a minimalizuje.

Jenom cukrová depilace však nestačí, potřebný je i peeling, několik krát týdně.

mohou depilovat jakoukoli časť tela
mohou depilovat vše okrem tváře

Chloupky by měly mít délku minimálně 2-3 mm. Pokud přecházíte z holení na cukrovou depilaci, tak musí být delší, alespoň 5mm.

Nenechávejte si je ani příliš dlouhé, protože nanášení cukrové pasty, chloupky táhne a kštice. V tomto případě si je zkraťte na délku asi 5-6mm.

V případě, že Vaše otázka zodpovězena nebyla, neváhejte nás kontaktovat na: info@cukrovadepilacia.sk.

Kategorie produktu

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Hodnocení nákupu

Vaše hodnocení nákupů

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, spokojenost. Pečlivě zabalené. Líbí se mi možnost prokonzultovat postup či nezdary s cukrovou pastou. Což není obvyklé. Děkuji moc

★★★★★
5 5 1
Velmi rychlé vyřízení objednavky a taktéž odeslání. Komunikace bezproblémová, děkuji za zboží.

★★★★☆
4 5 1
Pasta je skvělá, značku Nadirah jsem zkoušela poprvé až se s ní naučím lépe pracovat, bude to super. Paní Alica je skvělá, vždy chce svým zákazníkům pomoci:)

★★★★★
5 5 1
Pasta je perfektní, bezproblémová manipulace. Balíček vždy dorazí v pořádku a hlavně včas. Děkuji za opět příjemný nákup. Lea

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, výborná komunikace a vstřícnost. Těším se až vyzkouším.

★★★★★
5 5 1
S cukrovou pastou jsem moc spokojená. Balíček mi přišel rychle a bez problémů.

★★★★★
5 5 1
Výborné, moc doporučuji. Produkty jsou příjemné a kvalitní, ceny příznivé oproti konkurenci. Chválím i zákaznický servis. První balíček mi ztratila pošta. Po bleskové e-mailové komunikaci mi byl obratem bez průtahů zaslán nový :)

★★★★★
5 5 1
Rychle dodani, balení neposkozene. Jsem spokojena.

★★★★★
5 5 1
Můj úplně první nákup tohoto produktu. Jsem velice spokojená, e-shop je velice přehledný, krásně se mi nakupovalo. Při vybírání první cukrové pasty jsem si vybrala tento e-shop hlavně z výborné recenze z youtube kanálu od paní/slečny Patty image, kterou déle sleduji a kde tento výrobek opravdu výborně předvedla a díky tomuto jsem se rozhodla zkusit přímo tento produkt a ničeho nelituji, opravdu je úžasný, první aplikace sice nedopadla podle představ :D ale postupně se to zlepšovalo a teď už to jde samo :) takže za mě určitě doporučuji a až mi balení dojde pořizuji okamžitě další!! :)

★★★★★
5 5 1
Po dlouhé době jsem narazila na pastu, se kterou se dobře pracuje. Dekuji

★★★★★
5 5 1
Vse probehlo naprosto v poradku,rychle zaslani zbozi,nemela jsem vubec zadny problem.

★★★★★
5 5 1
Chce to čas a trpělivost, ale pasta je opravdu skvělá!

★★★★☆
4 5 1
Na videích to vypadá hrozně jednoduše. Když jsem to zkoušela - nešlo mi to moc. Mám se co učit... Jinak služby co se týká jednání, spolupráce a doručení jsou výborné včetně komunikace.

★★★★★
5 5 1
Služby, komunikace obchodu a produkty prostě super! Není co vytknout.

★★★★★
5 5 1
Vzdy nejvic ocenim rychle vyrizeni a prehled o stavu objednavky. Tady jsem mela vse. Urcite nakoupim znovu. Dekuji:)

★★★★★
5 5 1
Vše proběhlo rychle, podmínky dodrženy, respekt k zákazníkovi. Celkově dobrá profesionalita. Děkuji

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1
Veliká spokojenost s dopravou kvalitou výrobku, i výsledkem, cukrová pasta je jako oheň- užitečná jen v rukou toho kdo s ním umí. ale díky návodům a radám je snadné i pro naprostého začátečníka vše zvládnout. Na stránkách najdete základ- jak začít- a pracovat s tím zbytek je na vás mít trpělivost a chuť věnovat tomu čas a péči. Jsem moc ráda že něco takového vynalezli a že jsem se o tom dozvěděla.

★★★★★
5 5 1

★★★★☆
4 5 1

Rubriky

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Brazilská depilace doma?

Pro více informací klikněte na obrázek

Nejlépe hodnocené produkty

Nákupní košík