Nejčastější položené otázky:

Jakou cukrovou pastu NADIRAH si mám koupit?

Pro začátečníky doporučujeme cukrovou pastu NADIRAH Normal. Je tužší (pevnější), lépe se s ní pracuje, v případě, že nemáte s cukrovou depilací zkušenosti.

Pokud již depilujete déle a máte dost zkušeností s cukrovou depilací, můžete zkusit začít depilovat s cukrovou pastou NADIRAH Profi, která je jemnější.

Kdy vím, že mám začít pracovat s Profi. Když máte dobrý švih, delší praxe, čas depilace se bude zkracovat, s pastou pracujete mnohem rychleji, než na začátku. Cukrová pasta se Vám zdá být tvrdší a už byste zvládli i jemnější cukrovou pastu.

Cukrová pasta NADIRAH roll on je určena pro začátečníky a také pro profesionály. Pracuje se s ní snadno.

Je cukrová depilace bolestivá?

Oproti jiným depilačním metodám (depilace voskem) nebo epilačním strojku, tato metoda je mnohem méně bolestivá. V místech, jako jsou nohy nebo ruce, skoro vůbec není cítit bolest.

Nejvíce je citlivá pokožka v místech, jako je podpaží, bikiny a intimní oblast, ale při pravidelné depilaci, si pokožka zvykne.

Co potřebuji, abych depilaci zvládla / zvládl?

Na cukrovou depilaci Vám stačí zakoupit cukrovou pastu (technika rukou). Pokud máte k dispozici mikrovlnku, zahřejete ji tam, pokud ne, můžete si zakoupit ohřívač (zapnete a cukrová pasta je po celou dobu depilace rozehřátá).

Chcete-li depilovat jinými technikami jako je ruka, můžete si pomoci špachtlí nebo proužky.

Další možností je zakoupení cukrové pasty NADIRAH roll on s příslušenstvím (depilační hlavice + pásky).

Co mám dělat proti zarůstání chloupků?

Chloupky Vám mohou zarůstat, z důvodu nesprávného odstraňování (holení, epilační strojek, vosk). Chloupky odstraňujete různými směry a oni začnou zarůstat. Nestřídejte depilace a holení. V tomto případě je nejideálnější přejít na cukrovou depilaci, protože Vám zarůstání upraví a minimalizuje.

Jenom cukrová depilace však nestačí, potřebný je i peeling, několik krát týdně.

Jakou část těla mohu depilovat ?

Ženy – mohou depilovat jakoukoli časť tela

Muži – mohou depilovat vše okrem tváře

Jak dlouhé musí být chloupky?

Chloupky by měly mít délku minimálně 2-3 mm. Pokud přecházíte z holení na cukrovou depilaci, tak musí být delší, alespoň 5mm.

Nenechávejte si je ani příliš dlouhé, protože nanášení cukrové pasty, chloupky táhne a kštice. V tomto případě si je zkraťte na délku asi 5-6mm.

V případě, že Vaše otázka zodpovězena nebyla, neváhejte nás kontaktovat na: info@cukrovadepilacia.sk.