Co je cukrová depilace

Cukrová depilace je odstraňování chloupků i s kořínkem. Hladká pokožka bez chloupků vydrží 3-5 týdnů. Při pravidelné depilaci (nestřídat s holením) se kořínek chloupku oslabuje a časem přestává růst úplně.

Cukrová depilace je velmi šetrná k pokožce a proto je vhodná, i na ty nejcitlivější části těla. Podráždění je minimální a zarudnutí do půl hodiny zmizí. To ale neznamená, že se o pokožku nemusíme starat. Vhodným ošetřovacím přípravkem je Aloe Vera gel, který pokožku zklidní a osvěží. Po depilaci je důležitý, i výběr vhodného oblečení, vyhýbat se slunci, sportu a sauně.

Cukrová depilace nemá stanovenou minimální hranici věku, ani pohlaví. Podstupují ji ženy, muži, i dospívající dívky, které trpí nadměrným ochlupením.

V čem se cukrová depilace odlišuje od jiných metod?

 • Stržení chloupků ve směru, který je pro jejich růst přirozený
 • Mnohem nižší bolestivost při depilaci
 • Upravuje a minimalizuje zarůstání chloupků
 • Velmi šetrná depilace k pokožce – dráždí minimálně
 • Po depilaci je pokožka na dotek hladká a jemná.
 • Pravidelná depilace výrazně zlepšuje problémy s nadměrným ochlupením pokožky.
 • Nezpůsobuje žádné alergické reakce

Cukrová pasta NADIRAH

Naše cukrová pasta je vyráběna na Slovensku a je naším výrobkem. Nazvali jsme ji NADIRAH (což v překladu znamená “JEDINEČNÁ”). Je to arabské ženské jméno, které vystihuje původ cukrové pasty. Cukrová pasta pochází z arabských zemí, kde ji ženy s oblibou používají po staletí.

Výhodou cukrové pasty oproti jiným metodám odstraňování chloupků, je její přírodní složení. Při výrobě, nejsou použity konzervační látky, aromata, barviva ani jiné látky, které mohou zbytečně dráždit pokožku.

Výrobní proces dodržuje přísné hygienické normy a splňuje všechny požadavky legislativy EU.

Při výrobě dbáme hlavně na kvalitu. Máme možnost vyrábět cukrovou pastu na míru, dle Vašich požadavků, umíme ji přizpůsobit Vašim schopnostem. Zároveň nabízíme doplňkové výrobky, které jsou při depilaci nápomocné / cukrový gel, depilační špachtle, depilační pásky …) a pomohou Vám ji usnadnit a zjednodušit.

Jakou cukrovou pastu máme v nabídce?

 • Cukrová pasta NADIRAH Normal

  Je určena pro začátečníky. Konzistence pasty je tužší, aby v rukou lépe držela. Je vhodná na depilaci rukou a pomocí špachtle.

 • Cukrová pasta NADIRAH Profi

  Je určena pro profesionály, který mají zkušenosti s cukrovou pastou. Konzistence pasty je jemnější. Je vhodná na depilaci rukou, špachtlí, i depilačními páskami. Pokud jste začátečník a na depilaci rukou se neodvážíte, tato cukrová pasta je ideální na depilaci páskami.

 • Cukrová pasta NADIRAH Roll on

  Depilace se provádí pomocí válečkové hlavice. Depilace je praktická a jednoduchá na použití.

 • Cukrový gel NADIRAH

  Samostatně se na depilaci nepoužívá. Je doplňkem cukrové pasty, když ji potřebujete zjemnit.

Co se cukrovou pastou NADIRAH depilovat může a co ne?

Ženy

Muži

Brazilská depilace

V našich zeměpisných šířkách se stále větší oblibě těší brazilská depilace.

Je to depilace intimních partií, které jsou velmi citlivé a proto je jen málo depilačních přípravků vhodných pro depilaci této části těla. Cukrová pasta je svým složením a technikou odstraňování chloupků, jedním z málo depilačních přípravků, vhodných právě, i na brazilskou depilaci.