Techniky cukrové depilace

Pokud bychom chtěli srovnávat různé metody odstraňování chloupků (holení, depilace voskem, epilační krémy, cukrová pasta), zjistíme, že cukrová depilace, nabízí mnoho předností.

  • bezpečnost použití – žádné riziko poranění

  • výhody pro pokožku – upravuje, zlepšuje stav pokožky

  • zdravá kosmetika – žádné agresivní látky

Dalším plusem cukrové depilace, je více depilačních technik, ze kterých si můžete vybrat.

Která metoda odstraňování chloupků, Vám dává takovou možnost?

  • Technika rukou

.

Tato technika se možná zdá náročná, ale je velmi jednoduchá a praktická. Když si osvojíte správnou techniku a švih, zjistíte, že to není nic složitého. Chce to jen trochu praxe a cviku.

Na depilaci Vám stačí, jen cukrová pasta.

Tato technika je po ekonomické stránce velmi výhodná, protože při správném použití a praxi, s jedním kouskem cukrové pasty, vytrhnete chloupky na větší ploše (cukrová pasta Nadirah ve velikosti vlašského ořechu vytrhne chloupky od kolen dolů a při pravidelné depilaci, i na obou).

  • Technika páskem

.

Vždy zaručeně funguje za každého počasí :). Při této technice potřebujete mít po ruce špachtli, kterou cukrovou pastu Nadirah nanesete a depilační pásky, které nalepíte a strhnete i s chloupky.

Po ekonomické stránce je tato technika v nevýhodě, protože to, co nanesete na pokožku a strhnete páskem, se již znovu nedá použít. Pásek můžete znovu na pokožku přiložit, ale musíte ji natřít novou vrstvou cukrové pasty (na tuto techniku doporučujeme používat cukrovou pastu Nadirah Profi, která je jemnější a proto se dá pěkně po pokožce rozetřít v tenké vrstvě).

Tato technika je i přesto oblíbená, protože ji zvládnou bez problémů i začátečníci.

I zde však platí, nechat několik sekund pásek s cukrovou pastou pracovat na pokožce, aby měla čas se s nimi spojit a důkladně je vytrhnout.

  • Technika špachtlí

.

Tato depilace je výhodná hlavně v letních měsících (pokožka na rukou je příliš teplá a cukrová pasta se v rukou roztéká) a na místech na těle, kde je horší přístup rukou (kde dobře nedosáhnete).

Tuto techniku můžete používat i tehdy, pokud máte stále teplé ruce a cukrová pasta se Vám v rukou roztéká.

Po ekonomické stránce je podobná, jako technika rukou, protože s jedním kouskem můžete depilovat větší plochu. Musíte však vzít v úvahu, že cukrová pasta je citlivá na změnu teploty a špachtle ji neohřívá, jako vaše ruce, takže v chladnějším období může rychleji ztuhnout. Proto se doporučuje hlavně v letním období, kdy ji teplota vzduchu zahřívá.

  • Depilace roll on

.

Tato technika je podobná, jako při depilaci voskem, ale přece se liší. Nesrovnávejte ji, jen se ji naučte. Je výborným pomocníkem hlavně do kosmetických salonů, kde musí za den udělat více depilací. Tato cukrová pasta je jemnější a proto nevytrhne velmi silné, pevné a krátké chloupky. Doporučujeme ji kombinovat s klasickou cukrovou depilací, kde je pak výsledek perfektní.

Připravili jsme pro Vás video prezentaci, jak se depiluje s cukrovou pastou NADIRAH.