Techniky depilace2018-08-30T15:22:26+00:00

Techniky cukrové depilace

Pokud bychom chtěli srovnávat různé metody odstraňování chloupků (holení, depilace voskem, epilační krémy, cukrová pasta), zjistíme, že cukrová depilace, nabízí mnoho předností.

  • bezpečnost použití – žádné riziko poranění
  • výhody pro pokožkuupravuje, zlepšuje stav pokožky
  • zdravá kosmetika – žádné agresivní látky

Dalším plusem cukrové depilace, je více depilačních technik, ze kterých si můžete vybrat.

Která metoda odstraňování chloupků, Vám dává takovou možnost?

  • Technika rukou

Tato technika se možná zdá náročná, ale je velmi jednoduchá a praktická. Když si osvojíte správnou techniku a švih, zjistíte, že to není nic složitého. Chce to jen trochu praxe a cviku.

Na depilaci Vám stačí, jen cukrová pasta.

Tato technika je po ekonomické stránce velmi výhodná, protože při správném použití a praxi, s jedním kouskem cukrové pasty, vytrhnete chloupky na větší ploše (cukrová pasta Nadirah ve velikosti vlašského ořechu vytrhne chloupky od kolen dolů a při pravidelné depilaci, i na obou).

  • Technika špachtlí

Tato depilace je výhodná hlavně v letních měsících (pokožka na rukou je příliš teplá a cukrová pasta se v rukou roztéká) a na místech na těle, kde je horší přístup rukou (kde dobře nedosáhnete).

Tuto techniku můžete používat i tehdy, pokud máte stále teplé ruce a cukrová pasta se Vám v rukou roztéká.

Po ekonomické stránce je podobná, jako technika rukou, protože s jedním kouskem můžete depilovat větší plochu. Musíte však vzít v úvahu, že cukrová pasta je citlivá na změnu teploty a špachtle ji neohřívá, jako vaše ruce, takže v chladnějším období může rychleji ztuhnout. Proto se doporučuje hlavně v letním období, kdy ji teplota vzduchu zahřívá.

  • Technika páskem

Vždy zaručeně funguje za každého počasí :). Při této technice potřebujete mít po ruce špachtli, kterou cukrovou pastu Nadirah nanesete a depilační pásky, které nalepíte a strhnete i s chloupky.

Po ekonomické stránce je tato technika v nevýhodě, protože to, co nanesete na pokožku a strhnete páskem, se již znovu nedá použít. Pásek můžete znovu na pokožku přiložit, ale musíte ji natřít novou vrstvou cukrové pasty (na tuto techniku doporučujeme používat cukrovou pastu Nadirah Profi, která je jemnější a proto se dá pěkně po pokožce rozetřít v tenké vrstvě).

Tato technika je i přesto oblíbená, protože ji zvládnou bez problémů i začátečníci.

I zde však platí, nechat několik sekund pásek s cukrovou pastou pracovat na pokožce, aby měla čas se s nimi spojit a důkladně je vytrhnout.

  • Technika roll on

Tato technika je podobná, jako při depilaci voskem, ale přece se liší. Nesrovnávejte ji, jen se ji naučte. Je výborným pomocníkem hlavně do kosmetických salonů, kde musí za den udělat více depilací. Tato cukrová pasta je jemnější a proto nevytrhne velmi silné, pevné a krátké chloupky. Doporučujeme ji kombinovat s klasickou cukrovou depilací, kde je pak výsledek perfektní.

Připravili jsme pro Vás video prezentaci, jak se depilovat s cukrovou pastou NADIRAH.

Kategorie produktu

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Hodnocení nákupu

Vaše hodnocení nákupů

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, spokojenost. Pečlivě zabalené. Líbí se mi možnost prokonzultovat postup či nezdary s cukrovou pastou. Což není obvyklé. Děkuji moc

★★★★★
5 5 1
Velmi rychlé vyřízení objednavky a taktéž odeslání. Komunikace bezproblémová, děkuji za zboží.

★★★★☆
4 5 1
Pasta je skvělá, značku Nadirah jsem zkoušela poprvé až se s ní naučím lépe pracovat, bude to super. Paní Alica je skvělá, vždy chce svým zákazníkům pomoci:)

★★★★★
5 5 1
Pasta je perfektní, bezproblémová manipulace. Balíček vždy dorazí v pořádku a hlavně včas. Děkuji za opět příjemný nákup. Lea

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, výborná komunikace a vstřícnost. Těším se až vyzkouším.

★★★★★
5 5 1
S cukrovou pastou jsem moc spokojená. Balíček mi přišel rychle a bez problémů.

★★★★★
5 5 1
Výborné, moc doporučuji. Produkty jsou příjemné a kvalitní, ceny příznivé oproti konkurenci. Chválím i zákaznický servis. První balíček mi ztratila pošta. Po bleskové e-mailové komunikaci mi byl obratem bez průtahů zaslán nový :)

★★★★★
5 5 1
Rychle dodani, balení neposkozene. Jsem spokojena.

★★★★★
5 5 1
Můj úplně první nákup tohoto produktu. Jsem velice spokojená, e-shop je velice přehledný, krásně se mi nakupovalo. Při vybírání první cukrové pasty jsem si vybrala tento e-shop hlavně z výborné recenze z youtube kanálu od paní/slečny Patty image, kterou déle sleduji a kde tento výrobek opravdu výborně předvedla a díky tomuto jsem se rozhodla zkusit přímo tento produkt a ničeho nelituji, opravdu je úžasný, první aplikace sice nedopadla podle představ :D ale postupně se to zlepšovalo a teď už to jde samo :) takže za mě určitě doporučuji a až mi balení dojde pořizuji okamžitě další!! :)

★★★★★
5 5 1
Po dlouhé době jsem narazila na pastu, se kterou se dobře pracuje. Dekuji

★★★★★
5 5 1
Vse probehlo naprosto v poradku,rychle zaslani zbozi,nemela jsem vubec zadny problem.

★★★★★
5 5 1
Chce to čas a trpělivost, ale pasta je opravdu skvělá!

★★★★☆
4 5 1
Na videích to vypadá hrozně jednoduše. Když jsem to zkoušela - nešlo mi to moc. Mám se co učit... Jinak služby co se týká jednání, spolupráce a doručení jsou výborné včetně komunikace.

★★★★★
5 5 1
Služby, komunikace obchodu a produkty prostě super! Není co vytknout.

★★★★★
5 5 1
Vzdy nejvic ocenim rychle vyrizeni a prehled o stavu objednavky. Tady jsem mela vse. Urcite nakoupim znovu. Dekuji:)

★★★★★
5 5 1
Vše proběhlo rychle, podmínky dodrženy, respekt k zákazníkovi. Celkově dobrá profesionalita. Děkuji

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1
Veliká spokojenost s dopravou kvalitou výrobku, i výsledkem, cukrová pasta je jako oheň- užitečná jen v rukou toho kdo s ním umí. ale díky návodům a radám je snadné i pro naprostého začátečníka vše zvládnout. Na stránkách najdete základ- jak začít- a pracovat s tím zbytek je na vás mít trpělivost a chuť věnovat tomu čas a péči. Jsem moc ráda že něco takového vynalezli a že jsem se o tom dozvěděla.

★★★★★
5 5 1

★★★★☆
4 5 1

Rubriky

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Brazilská depilace doma?

Pro více informací klikněte na obrázek

Nejlépe hodnocené produkty

Nákupní košík