I my jsme začínali a nyní pomůžeme začít Vám.

 

Naše poslání

Naším prioritním cílem je vyrábět cukrovou pastu Nadirah vynikající kvality, která vyhovuje požadavkům našich spotřebitelů.

Pro zvládnutí depilace však samotná kvalita nestačí. Proto součástí našeho poslání je poskytnutí pomocné ruky, aby naši zákazníci depilaci zvládli. Pomáháme jim formou konzultací, školení pro profesionály, prezentací cukrové pasty. Poskytujeme množství informací, máme k dispozici videa a další materiály.

 

Kdy jsme začali a proč?

Náš příběh se začal v roce 2008 (vlastně tehdy to byl teprve můj příběh). Konečně jsem zrealizovala svůj sen o podnikání. Vrhla jsem se do toho po hlavě, odešla ze zaměstnání a naplno jsem se začala věnovat podnikání.

Ten impuls, který mě nakopl, zažíváme každý den. Diskusní příspěvky, které najdeme na tolika webových stránkách, že mnoho krát, je ani nevnímáme. Diskuse o cukrové depilaci, mě však dostala a změnila mi život.

V té době jsem neměla žádné zkušenosti s prodejem přes internet, vlastně jsem o prodeji nevěděla vůbec nic. Prorazit na trh, zcela s něčím novým, nebylo jednoduché.

Cukrová pasta byla na trhu novinkou a stálo mě hodně úsilí informovat a vysvětlovat, co to vlastně je. Neměla jsem dostatek informací a stále jsem se s cukrovou pastou poznávala a učila.

Klíčovým bodem, kvůli kterému jsem se nevzdávala, byla moje pokožka, její reakce na depilaci, resp. “Žádna reakce”. Pokožka přijímá vše, co jí nabídneme, proč jí nedávat to nejlepší?

Na cukrové pastě je nádherná její jednoduchost, stačí 3 složky a máte úžasný přípravek, který nepotřebuje konzervační látky (cukerné prostředí zabraňuje množení bakterií), barviva ani aromata.

Cukrová pasta mi změnila pohled na kosmetiku.

V roce 2013 jsme s partnerem založili společnost a začali jsme s výrobou vlastní cukrové pasty. Pro dosažení našeho poslání, jsme potřebovali mít pod kontrolou hlavně kvalitu pasty. Rozjet výrobní proces u nás není vůbec snadné. Přejít vší legislativou, i s přestavbou výrobních prostor, trvalo asi 2 roky.

Součástí našeho poslání jsou určitá pravidla:

Upřímnost – poskytovat pravdivé informace

Šířit informace o výhodách cukrové depilace

Učit, jak se s cukrovou pastou pracuje, aby byl výsledek co nejlepší

Dbát na kvalitu výrobků a služeb

 

Úspěchy

Výsledky naší práce se odrážejí v našich stálých a spokojených zákaznících, kteří používají cukrovou pastu v pohodlí domova. Speciální skupinou jsou naše kosmetičky, které depilují ve svých salonech. Těší nás jejich úspěchy, spokojení klienti, kteří se k nim vracejí a doporučují jejich služby svým přátelům a známým.

Náš největší úspěch, jaký jsme dosáhli byl, když žák předběhl učitele. Při práci s cukrovou pastou, naše kosmetičky přišli i na další nové triky a zlepšení. I my se stále učíme :)

 

Proč se někomu depilace daří a jinému ne?

Paní A si koupila cukrovou pastu. Následně nám zavolala, že by ji ráda vrátila zpět, protože nefunguje. Snažili jsme se zjistit, kde je problém. Po konzultaci jsme se dostali k tomu, že depilace trvá příliš dlouho a epilačním strojkem ji má hotovou raz – dva.

Paní B si koupila přesně tutéž pastu a její reakce byla zcela opačná. Byla nadmíru spokojená s výsledkem i výrobkem. Proč? Našla si dost času a trpělivosti na depilaci a výsledek byl nad její očekávání.

 

Neúspěchy

Neúspěch přichází hlavně tehdy, když se od depilace očekává, že se vyrovná rychlosti žiletky. Práce s cukrovou pastou potřebuje čas a trpělivost, a výsledek stojí za tu námahu.

V podnikání se často setkáváme s jedním velkým problémem – komunikace. Nejsme naučení říkat ne, nedaří se mi, nevím proč mi to nejde. Jen málo zákazníků nám poskytuje informace, jak depilaci zvládli, nebo nezvládli. Recenze, i když je negativní, je velmi prospěšná. Pohání nás dopředu, pořád něco zlepšovat.

 

Výzva pro Vás

Pište nám, telefonujte, pokud se Vám depilace nepodaří, nebo pokud potřebujete zodpovědět nějaké otázky. Někdy se jedná opravdu jen o malou nepozornost a depilace se Vám nepodaří. Nevzdávejte depilaci po prvním nebo druhém pokusu. Depilujte cukrovou pastou pravidelně celý rok (ne pouze v létě), výsledek se dostaví v podobě krásné a zdravé pokožky.

Chceme Vám předat naše zkušenosti, abyste si i vy užili ten pocit hebkosti a jemnosti Vaší pokožky, bez obavy o své zdraví.

Pokud se snažíte žít zdravěji, i toto je cesta. Vaše pokožka Vás odmění krásou.

Těšíme se na spolupráci.

Alice a Michal