eBook Sladká depilace2018-08-30T16:03:05+00:00

eBook pro kosmetické salony – jak se stát profesionálem na cukrovou depilaci

“S ebookem  JAK DEPILUJÍ PROFESIONÁLOVÉ se Vám nemůže stát, že nebudete vědět jak dál.

Ebook je na trhu jedinečný a poskytne Vám informace, které vycházejí ze zkušeností profesionálů na cukrovou depilaci. Jsou to osvědčené poznatky, které jim přinášejí vynikající výsledky a mnohé z nich jinde na internetu, ani v odborné literatuře nenajdete.

ebook-cukrová-depilace-nadirah-pro-salony

Zájem o cukrovou depilaci se stále zvyšuje. Zatím tuto službu nabízí malé procento kosmetických salonů a klienti ji musí vyhledávat.
Pokud to nebudete VY, pomocí tohoto ebooku, to rozjede Vaše konkurence!

Je to na Vás, zda necháte ostatní, aby Vás předběhli a stali se odborníky na cukrovou depilaci! Určitě to nebude příjemné dívat se, jak konkurence buduje svou spokojenou klientelu.

… A vy jste měli řešení na dosah …

eBook

Pokud zkoušíte cukrovou depilaci bez zkušeností a nemáte dostatek informací, nevíte s čím pracovat a proč, samozřejmě úspěch se nedostaví. Pokud stále řešíte při depilaci nějaké problémy a nevíte kde děláte chybu, může Vás to znechutit a řeknete si, to není pro mě, nefunguje to.
Tento ebook je o tom, jak tyto problémy a otázky zodpovědět. Abyste při práci s cukrovou pastou věděli, co máte dělat a proč to děláte. Informace Vám pomohou pochopit, jak cukrová depilace funguje.
Úspěch se dostaví tehdy, pokud máte zodpovězené dotazy na problémy, se kterými se setkáváte, dokážete je vyřešit. Víte, jak máte postupovat a jak pracovat s klientelou.
Cukrová depilace není jen o depilovaní pokožky. Je to systematický komplex činností, které byste měli vědět.

… A o tomto je tento ebook, který Vám ukáže, jak na to.

Ukázky

Co v eBooku najdete:

 • co je důležité vědět o složení cukrové pasty
 • jakou cukrovou pastu si koupit
 • která je vhodná do salónu a pro Vás
 • co potřebujete vědět, když chcete s cukrovou depilací začít
 • jak depilují profesionálové
 • co můžete depilovat
 • jaké techniky se používají na depilací cukrovou pastou a jak je správně dělat
 • přesný postup, který Vás naučí, jak se správně depilují jednotlivé části tela u žen a mužů

Pokud si zakoupíte eBook ještě dnes, navíc získáte tyto 4 úžasné bonusy ZDARMA!

BONUS #1:
Brazilská depilace a vše o intimních partiích

Informace, postupy a obrázky, jak vypadat cukrová depilace v intimních partiích žen a mužů.

Bonus v hodnotě 80 Kč získáváte ZDARMA.

BONUS #2:
Tipy a triky s cukrovou pastou

Tento ebook je cenným pomocníkem, protože vychází z praktických zkušeností a pomůže Vám zvládnout různé situace, které se Vám mohou při depilování přihodit.

Bonus v hodnotě 80 Kč získáváte ZDARMA.

BONUS #3:
Ošetřování pokožky po depilaci

Cukrová depilace není jen o depilování. V tomto ebooku najdete, jak ošetřovat pokožku, když je klient na depilaci a jak se má o pokožku starat.

Bonus v hodnotě 80 Kč získáváte ZDARMA.

BONUS #4:
Spolupráce s klientem

Zde najdete zkušenosti, které vycházejí hlavně z praxe, takže Vám mohou být velmi nápomocné v začátcích. Jsou hlavně o tom, jak spolupracovat s klientem, před depilací, a jaké instrukce mu poskytnout po ní.

Spolupráce s klientem je z hlediska profesionality ta nejdůležitější část a měla by fungovat na obou stranách. Teprve potom se dostaví výsledky.

Bonus v hodnotě 135 Kč získáváte ZDARMA.

ebook-brazilska-depilace-cukrova-depilace-nadirah

ebook-typy-a-triky-cukrová-depilace

ebook-osetrovaní-pokožky-cukrová-depilace

ebook-spolupráce-s-klientem-cukrová-depilace

eBook můžete koupit v hodnotě 670 Kč 520 Kč

Kladete si otázku, zda se tato investice do Vašeho vzdělání vyplatí? Je cena 520 Kč za eBook hodně nebo ne?
V hodnotě 520 Kč například můžete strávit příjemný večer a zabavit se :).
Je to však investice do vzdělání?
Bude mít vliv na Vaši budoucnost?

Co vám tato investice může přinést:

 • můžete se vzdělávat a studovat materiály v pohodlí svého domova (nemusíte cestovat za vzděláním)

 • můžete dosáhnout toho, že už nebudete muset klienty honit, ale oni k vám budou přicházet sami

 • můžete se stát expertem na cukrovou depilaci, když budete chtít

… Ale nejprve musíte vědět jak na to!

Vaše reference

S cukrovou pastou jsem začínala již téměř před rokem. Velice mě oslovila možnost odstranění chloupků bez poškození povrchové části kůže, což se mi velice často stávalo hlavně u depilace horního rtu voskem. Ovšem ani po roce tréninku jsem si netroufla použít pastu na své klientky. Buď byla pasta rozehřátá příliš, nebo neulpívala na kůži zákaznice. Často jsem zvažovala absolvování kurzu, ale moje pracovní vytížení mi tuto možnost nedovoluje. Nyní se mi naskytla příležitost přečtení e-booku od paní Alice. Musím říct, že jsem velmi mile překvapena. E-book mi pomohl ujasnit si chyby, které dělám jak při aplikaci pasty, tak při jejím stržení. Po přečtení jsem již mnohem jistější v této metodě depilace a díky bonusu o brazilské depilaci jsem již absolvovala moji první brazilskou. Velikou roli zde hrála i kvalita cukrové pasty Nadirah, která je velice poctivá. Za pomocí cukrové pasty z běžných obchodů jsem nebyla schopna docílit profesionálních výsledků. Tuto formu výuky bych doporučila nejen každému kdo s cukrovou pastou začíná.
Díky této podobě knihy jsem schopna se začíst vždy když mám volno mezi zákaznicemi, popřípadě se ujistit během aplikace zda dělám vše správně jak má být. Velice chválím za kvalitní zpracování fotek a ilustrací v e-book.

Mé studentky se také všechny se shodují v tom, že je to vynikající nápad takový e-book, protože jako studentky nemají moc času jezdit na kurzy a hlavně je to pro ně i finančně výhodnější, nemusejí investovat do cesty na kurz apod 🙂

Děkuji paní Alici nejen za zaslání e-book, ale i za ochotu a kvalitu 🙂

Daniela Kárská, Kozmetika Lanškroun, kosmetička, lektorka, Lanškroun
Ebook je veľmi profesionálne spracovaný, s priloženými fotkami a postupmi. Je veľmi pekne spracovaná i odborná zložka, co sa týka kože a jej zloženia. Otázky a odpovede, ktoré si často kladieme pri nových veciach a nemáme odpoveď a práve v tomto ebooku dostanete ucelený pohľad na výber cukrovej pasty, prípravu, priebeh depilácie, možné komplikácie, marketing ci finančný prehľad.

Sama poriadam doplnkové kurzy v oblasti pedikúry a manikúry a dovolím si tvrdiť, že takto spracovaný ebook môže byť súčasťou výuky na kurzoch. Takto precízne a do detailu prepracované skriptá sú úžasným pomocníkom, propagujú skvele výrobok a hlavne profesionálne a odborne sprevádzajú doplnenie vedomostí .Kedykoľvek sa môžete k téme vrátiť a nájsť odpoveď na svoju otázku. Takto pracujú profesionáli
Veľký dojem na mňa spravil takto dokonale prepracovaný ebook. Skláňam sa pred autorkou.

Chcete byt profesionálmi v obore… podávajte profesionálne výkony, tak ako tento ebook.

Marianna Kováčová, MARIANNA - PEDIKÚRA & MANIKÚRA, ODBORNÁ PEDIKÚRA, LEKTORKA, Čachtice
Byla jsem velmi mile překvapená, že v eBooku nebyl vynechán ani jeden detail. Je zde všechno krásně popsané a dopodrobna vysvětlené, včetně bezvadných obrázků. Můžu s klidem říct, že jakmile si tento eBook otevřete, tak ho budete chtít přečíst za jeden večer.
Vítám i texty o brazilce a spolupráci s klientem.
Je v něm prostě vše důležité, co by člověk měl vědět pokud se chce pustit do práce s cukrovou pastou. Moc děkuji Veronika

Veronika Golcová, Kosmetička Salon Atrium, Brno
Dobrý den,
z ebooku jsem totálně nadšená…je tam spousta rad a vychytávek, věci které by člověka absolutně nenapadlo řešit.
Tím že s cukrovou pastou zatím nemám žádnou zkušenost,tak rady v ebooku jsou pro mě velice užitečné.
A jako totální lajk bych si díky ebooku už dokázala poradit s vybráním správní pasty a technik.
Je to popsané srozumitelně a opravdu od A až do Z .
Rozhodně bych doporučila všem 😉
Petra Králiková, AK STUDIO, kozmetička/make-up artist/Hair stylist, Praha
Dobrý večer.

Pro mě byl váš ebook přínosem úplně ve všem. Jsem v depilaci začátečník, takže od popisu samotného produktu, vlastností cukrové pasty, jejich výhod, až po podrobné vysvětlení postupu práce.

Depilaci jsem s chutí hned vyzkoušela na sobě (nohy), pak na klientkách( brada).

Velkým přínosem této depilace je, že vlastně můžete depilovat celé tělo, hlavně i citlivá místa na těle. V ebooku to je perfektně vysvětleno, postupně každá část těla.

Jsem spokojená a nadšená, ebook jsem si vytiskla a mám ho po ruce, jako dobrého rádce, než vyzkouším úplně vše a stanu se profesionálem.

Věřím, ze s takovým pomocníkem určitě brzy.

Ještě jednou Vám za něj moc děkuji

Dana Svobodová
Jsem velice ráda, že je pro mě ebook k dispozici. S cukrovou pastou ve svém salónu pracuji a konečně se mi díky radám paní Mgr. Alice Priečinské podařilo vyladit nedostatky, které jsem při práci měla. Musím podotknout, že spousta věcí mi na školení s cukrovou pastou nebyla ani řečena. Po prostudování celé knihy a jejích bonusů jsem se rozhodla používat ve svém salónu jedině cukrovou pastu. Vosk ” házím za hlavu” – už jen a jen sladká depilace 🙂
Kuchařová Marika, Beauty studio Kuchařová, Pelhřimov
Dobrý den Alice, moc se omlouvám za prodlení. Ale konečně jsem se k vašim materiálům o cukrové depilaci dostala. Musím říct, že tak krásně a dokonale zpracované materiály jsem ještě nikde neviděla. Jste velmi šikovná a určitě Vás tato práce neskutečně baví a jste člověk na pravém místě. Musím vám složit hned několik komplimentu, protože Vaše materiály jsou vážně úžasné zpracované. Materiály jsou vhodné i pro absolutní začátečníky a díky nim budou mít možnost efektivně pracovat a zlepšovat svoje umění. Děkuji Vám mnohokrat, že jsem měla možnost prostudovat vaše úžasné materiály a obdivují vás ? děkuji. Přiznávám těmito materiály jste mne navnadila vyzkoušet cukrovou depilaci ??. Přeji krásný den Katka
Kateřina Zelinková, kosmetička, vizážistka, manikérka, Beauty Style, Brno
Jsem moc ráda, že jsem na knížku narazila.Byla to náhoda a moc mi to pomohlo. Zrovna jsem se chystala zaplatit si drahé školení. I bez něj jsem se podle knihy a jejích návodů dokázala naučit to co na kurzu.
Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí, tipů a triků, o kterých jsem nikdy před tím neslyšela.
Knížka je skvěle napsána a moc dobře se čte.
Všem moc doporučuji si knížku koupit. Je to opravdu skvělá kniha z které jsem se mnoho naučila.
Díky moc autorce,
Renáta Vízková
Renáta Vízková, modeláž nechtú, pedikúra, kadeřnictví Anfibe
Ebook mě velmi nadchl. Vše je velmi dobře a dopodrobna rozepsáno a přiložené fotografie mě k pochopení depilace hodně pomohly. Hned bych šla depilovat.
Dlouholetou praxi mám jen s depilací teplým voskem a o depilaci cukrovou pastou jsem hodně přemýšlela. A díky vašemu ebooku to zřejmě zkusím. ��.
Děkuji Jana Judasova
Jana Judasová Valoušková, kosmetické studio Amálka, Kroměříž

Kategorie produktu

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Hodnocení nákupu

Vaše hodnocení nákupů

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, spokojenost. Pečlivě zabalené. Líbí se mi možnost prokonzultovat postup či nezdary s cukrovou pastou. Což není obvyklé. Děkuji moc

★★★★★
5 5 1
Velmi rychlé vyřízení objednavky a taktéž odeslání. Komunikace bezproblémová, děkuji za zboží.

★★★★☆
4 5 1
Pasta je skvělá, značku Nadirah jsem zkoušela poprvé až se s ní naučím lépe pracovat, bude to super. Paní Alica je skvělá, vždy chce svým zákazníkům pomoci:)

★★★★★
5 5 1
Pasta je perfektní, bezproblémová manipulace. Balíček vždy dorazí v pořádku a hlavně včas. Děkuji za opět příjemný nákup. Lea

★★★★★
5 5 1
Rychlé dodání, výborná komunikace a vstřícnost. Těším se až vyzkouším.

★★★★★
5 5 1
S cukrovou pastou jsem moc spokojená. Balíček mi přišel rychle a bez problémů.

★★★★★
5 5 1
Výborné, moc doporučuji. Produkty jsou příjemné a kvalitní, ceny příznivé oproti konkurenci. Chválím i zákaznický servis. První balíček mi ztratila pošta. Po bleskové e-mailové komunikaci mi byl obratem bez průtahů zaslán nový :)

★★★★★
5 5 1
Rychle dodani, balení neposkozene. Jsem spokojena.

★★★★★
5 5 1
Můj úplně první nákup tohoto produktu. Jsem velice spokojená, e-shop je velice přehledný, krásně se mi nakupovalo. Při vybírání první cukrové pasty jsem si vybrala tento e-shop hlavně z výborné recenze z youtube kanálu od paní/slečny Patty image, kterou déle sleduji a kde tento výrobek opravdu výborně předvedla a díky tomuto jsem se rozhodla zkusit přímo tento produkt a ničeho nelituji, opravdu je úžasný, první aplikace sice nedopadla podle představ :D ale postupně se to zlepšovalo a teď už to jde samo :) takže za mě určitě doporučuji a až mi balení dojde pořizuji okamžitě další!! :)

★★★★★
5 5 1
Po dlouhé době jsem narazila na pastu, se kterou se dobře pracuje. Dekuji

★★★★★
5 5 1
Vse probehlo naprosto v poradku,rychle zaslani zbozi,nemela jsem vubec zadny problem.

★★★★★
5 5 1
Chce to čas a trpělivost, ale pasta je opravdu skvělá!

★★★★☆
4 5 1
Na videích to vypadá hrozně jednoduše. Když jsem to zkoušela - nešlo mi to moc. Mám se co učit... Jinak služby co se týká jednání, spolupráce a doručení jsou výborné včetně komunikace.

★★★★★
5 5 1
Služby, komunikace obchodu a produkty prostě super! Není co vytknout.

★★★★★
5 5 1
Vzdy nejvic ocenim rychle vyrizeni a prehled o stavu objednavky. Tady jsem mela vse. Urcite nakoupim znovu. Dekuji:)

★★★★★
5 5 1
Vše proběhlo rychle, podmínky dodrženy, respekt k zákazníkovi. Celkově dobrá profesionalita. Děkuji

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1
Veliká spokojenost s dopravou kvalitou výrobku, i výsledkem, cukrová pasta je jako oheň- užitečná jen v rukou toho kdo s ním umí. ale díky návodům a radám je snadné i pro naprostého začátečníka vše zvládnout. Na stránkách najdete základ- jak začít- a pracovat s tím zbytek je na vás mít trpělivost a chuť věnovat tomu čas a péči. Jsem moc ráda že něco takového vynalezli a že jsem se o tom dozvěděla.

★★★★★
5 5 1

★★★★☆
4 5 1

Rubriky

Jak se stát profesionálem

Pro více informací klikněte na obrázek

Ebook ke stažení zdarma

Více informací po kliknutí na obrázek.

Brazilská depilace doma?

Pro více informací klikněte na obrázek

Nejlépe hodnocené produkty

Nákupní košík