“S ebookem  JAK DEPILUJÍ PROFESIONÁLOVÉ se Vám nemůže stát, že nebudete vědět jak dál.

Ebook je na trhu jedinečný a poskytne Vám informace, které vycházejí ze zkušeností profesionálů na cukrovou depilaci. Jsou to osvědčené poznatky, které jim přinášejí vynikající výsledky a mnohé z nich jinde na internetu, ani v odborné literatuře nenajdete.

sladka-depilace

Zájem o cukrovou depilaci se stále zvyšuje. Zatím tuto službu nabízí malé procento kosmetických salonů a klienti ji musí vyhledávat.
Pokud to nebudete VY, pomocí tohoto ebooku, to rozjede Vaše konkurence!

Je to na Vás, zda necháte ostatní, aby Vás předběhli a stali se odborníky na cukrovou depilaci! Určitě to nebude příjemné dívat se, jak konkurence buduje svou spokojenou klientelu.

… A vy jste měli řešení na dosah …

Pokud zkoušíte cukrovou depilaci bez zkušeností a nemáte dostatek informací, nevíte s čím pracovat a proč, samozřejmě úspěch se nedostaví. Pokud stále řešíte při depilaci nějaké problémy a nevíte kde děláte chybu, může Vás to znechutit a řeknete si, to není pro mě, nefunguje to.

Tento ebook je o tom, jak tyto problémy a otázky zodpovědět. Abyste při práci s cukrovou pastou věděli, co máte dělat a proč to děláte. Informace Vám pomohou pochopit, jak cukrová depilace funguje.

Úspěch se dostaví tehdy, pokud máte zodpovězené dotazy na problémy, se kterými se setkáváte, dokážete je vyřešit. Víte, jak máte postupovat a jak pracovat s klientelou.

Cukrová depilace není jen o depilovaní pokožky. Je to systematický komplex činností, které byste měli vědět.

… A o tomto je tento ebook, který Vám ukáže, jak na to.

 

Pokud si zakoupíte eBook ještě dnes, navíc získáte tyto 4 úžasné bonusy ZDARMA!

 

BONUS #1:

 

Brazilská depilace a vše o intimních partiích

Informace, postupy a obrázky, jak vypadat cukrová depilace v intimních partiích žen a mužů.

Bonus v hodnotě 80 Kč získáváte ZDARMA.

 

Tipy a triky s cukrovou pastou

Tento ebook je cenným pomocníkem, protože vychází z praktických zkušeností a pomůže Vám zvládnout různé situace, které se Vám mohou při depilování přihodit.

Bonus v hodnotě 80 Kč získáváte ZDARMA.

BONUS #3:

 

Ošetřování pokožky po depilaci

Cukrová depilace není jen o depilování. V tomto ebooku najdete, jak ošetřovat pokožku, když je klient na depilaci a jak se má o pokožku starat.

Bonus v hodnotě 80 Kč získáváte ZDARMA.

 

BONUS #4:

 

Spolupráce s klientem

Zde najdete zkušenosti, které vycházejí hlavně z praxe, takže Vám mohou být velmi nápomocné v začátcích. Jsou hlavně o tom, jak spolupracovat s klientem, před depilací, a jaké instrukce mu poskytnout po ní.

Spolupráce s klientem je z hlediska profesionality ta nejdůležitější část a měla by fungovat na obou stranách. Teprve potom se dostaví výsledky.

Bonus v hodnotě 135 Kč získáváte ZDARMA.

 

eBook můžete koupit v hodnotě 670 Kč 520 Kč

 

Kladete si otázku, zda se tato investice do Vašeho vzdělání vyplatí? Je cena 520 Kč za eBook hodně nebo ne?

V hodnotě 520 Kč například můžete strávit příjemný večer a zabavit se :).

Je to však investice do vzdělání?

Bude mít vliv na Vaši budoucnost?

Co vám tato investice může přinést:

můžete se vzdělávat a studovat materiály v pohodlí svého domova (nemusíte cestovat za vzděláním)

můžete dosáhnout toho, že už nebudete muset klienty honit, ale oni k vám budou přicházet sami

můžete se stát expertem na cukrovou depilaci, když budete chtít

… Ale nejprve musíte vědět jak na to!

 

Dobrý večer.

Pro mě byl váš ebook přínosem úplně ve všem. Jsem v depilaci začátečník, takže od popisu samotného produktu, vlastností cukrové pasty, jejich výhod, až po podrobné vysvětlení postupu práce.

Depilaci jsem s chutí hned vyzkoušela na sobě (nohy), pak na klientkách( brada).

Velkým přínosem této depilace je, že vlastně můžete depilovat celé tělo, hlavně i citlivá místa na těle. V ebooku to je perfektně vysvětleno, postupně každá část těla.

Jsem spokojená a nadšená, ebook jsem si vytiskla a mám ho po ruce, jako dobrého rádce, než vyzkouším úplně vše a stanu se profesionálem.

Věřím, ze s takovým pomocníkem určitě brzy.

Ještě jednou Vám za něj moc děkuji

 

 

“Kuchařová Marika, Beauty studio Kuchařová, Pelhřimov ”

Jsem velice ráda, že je pro mě ebook k dispozici. S cukrovou pastou ve svém salónu pracuji a konečně se mi díky radám paní Mgr. Alice Priečinské podařilo vyladit nedostatky, které jsem při práci měla. Musím podotknout, že spousta věcí mi na školení s cukrovou pastou nebyla ani řečena. Po prostudování celé knihy a jejích bonusů jsem se rozhodla používat ve svém salónu jedině cukrovou pastu. Vosk ” házím za hlavu” – už jen a jen sladká depilace :)

 

“Kateřina Zelinková, kosmetička, vizážistka, manikérka, Beauty Style, Brno”

Dobrý den Alice, moc se omlouvám za prodlení. Ale konečně jsem se k vašim materiálům o cukrové depilaci dostala. Musím říct, že tak krásně a dokonale zpracované materiály jsem ještě nikde neviděla. Jste velmi šikovná a určitě Vás tato práce neskutečně baví a jste člověk na pravém místě. Musím vám složit hned několik komplimentu, protože Vaše materiály jsou vážně úžasné zpracované. Materiály jsou vhodné i pro absolutní začátečníky a díky nim budou mít možnost efektivně pracovat a zlepšovat svoje umění. Děkuji Vám mnohokrat, že jsem měla možnost prostudovat vaše úžasné materiály a obdivují vás ? děkuji. Přiznávám těmito materiály jste mne navnadila vyzkoušet cukrovou depilaci ??. Přeji krásný den Katka

 

“Renáta Vízková, modeláž nechtú, pedikúra, kadeřnictví Anfibe”

Jsem moc ráda, že jsem na knížku narazila.Byla to náhoda a moc mi to pomohlo. Zrovna jsem se chystala zaplatit si drahé školení. I bez něj jsem se podle knihy a jejích návodů dokázala naučit to co na kurzu.
Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí, tipů a triků, o kterých jsem nikdy před tím neslyšela.
Knížka je skvěle napsána a moc dobře se čte.
Všem moc doporučuji si knížku koupit. Je to opravdu skvělá kniha z které jsem se mnoho naučila.
Díky moc autorce,
Renáta Vízková

 

“Jana Judasová Valoušková, kosmetické studio Amálka, Kroměříž”

Ebook mě velmi nadchl. Vše je velmi dobře a dopodrobna rozepsáno a přiložené fotografie mě k pochopení depilace hodně pomohly. Hned bych šla depilovat.
Dlouholetou praxi mám jen s depilací teplým voskem a o depilaci cukrovou pastou jsem hodně přemýšlela. A díky vašemu ebooku to zřejmě zkusím. ��.
Děkuji Jana Judasova